Новинки домофонів Commax 2013

Відеодомофон commax cdv-35u

У листопаді цього року стартують продажі нових домофонів від корейської фірми Commax, тому представляємо для короткого огляду аж три нові моделі домофонів!

Почнемо з найпростішої Commax CDV-35U. Дана модель домофону відноситься до початкового рівня нової лінії U. Тим не менш, відеодомофон готовий похвалитися цікавими функціями та приємним дизайном, який не повторюється у інших виробників. Корпус виконаний з висококласного пластику, а міцне гартоване скло покриває широкий екран розміром 3,5 дюйма та сенсорні кнопки. Чудове зображення, що передається на екрані з камери відеоспостереження та панелі викликів, забезпечує новітня технологія Fine View Color LCD . Управління домофоном інтуїтивне та легке, проте, докладно про налаштування та управління можна дізнатися з інструкції, яка додається разом із комплектуючими та болтами.

Відеодомофон Commax CDV-70U

Наступна модель нового ряду домофонів – це Commax CDV-70UM. Вона відрізняється від CDV-35U великим широкоформатним екраном розміром 7 дюймів, виконаним за технологією Premium Crystal View. Дизайн витриманий в тому ж стилі, що і в попередній моделі, панель пофарбована в колір сірий металік. У цій моделі з'явилася вбудована пам'ять, що дозволяє робити запис та фіксувати відвідувачів, коли ви поза домом. Крім того, у відеодомофон можна використовувати карти пам'яті, що дозволяє записувати короткі ролики. У комплект даної моделі домофону входить додаткова трубка interphone, за допомогою якої можна здійснювати зв'язок із віддаленими приміщеннями. CDV-70UM створений спеціально для тих, хто цінує відмінне поєднання функціональності та приголомшливого дизайну.

Панель виклику відеодомофону Commax DRC-4U

І, нарешті, остання модель домофону нового покоління – це Commax CDV-70U, яка відноситься до сегмента "Premium". Новий дизайн Indigo Blue Crystal View є особливістю даної моделі. Передня панель виконана з цільного скла, стійкого до пошкоджень та подряпин. Відеодомофон відрізняється унікальним неоновим підсвічуванням і широкоформатним монітором (7 дюймів), виконаним на основі технології Premium Crystal View. Управління омофоном здійснюється за допомогою сенсорних кнопок на екрані, а ось налаштування можна відрегулювати за допомогою кнопок, захованих у торці домофону. CDV-70U оснащений функцією підключення двох додаткових камер та аудіо-трубкою interphone для зв'язку всередині приміщення.

Всі три моделі мають сучасний дизайн і функціональність, близьку до досконалості, крім того, вони комплектуються всіма необхідними кронштейнами, болтами та деталями, необхідними при монтажі. Термін гарантійної служби складає 12 місяців. Вибрати відповідну модель відеодомофона комакс можна в нашому каталозі, де представлено понад 50 сучасних моделей.

Новинки домофонів Commax 2013

Коментарі

Ви можете коментувати новину

Схожі огляди

Повернутись до списку

Вгору