Компанія Строймір отримала авторизаційний сертифікат U-Prox

Сертифікат також підтверджує проходження співробітників СТРОЙМІР курсу навчання на базі ТОВ "Інтегрейтед Технікал Віжн. Лтд. " по темі "Проектування, інсталяція і експлуатація систем контролю доступу U-Prox". СТРОЙМІР (ТМ Smartel) має статут інженерного центру по установці і техобслуговуванню систем управління доступом і є офіційним дистриб'ютором U-Prox в Україні, що є гарантом найвищої якості оригінальної продукції, що реалізовується покупцям магазину.

СКУД U-Prox

Бренд U-Prox - дітище компанії «Integrated Technical Vision Ltd» (ITV), що працює в Україні з 1992 року. Компанія-виробник є одним з лідерів в сфері побудови систем контролю доступу, оригінальні продукти мають сертифікати відповідності європейським і міжнародним стандартом і визнані в світі.

СКУД U-Prox можуть використовуватися в комп'ютерних мережах різного типу, дротяних мережах Інтернет та бездротових Wi-Fi, і забезпечують високу захищеність об'єкту, що охороняється. Комплексні системи дозволяють одночасно вирішувати цілий ряд завдань:

  • охорона об'єкта від несанкціонованого входу сторонніх осіб;
  • моніторинг переміщення персоналу по території об'єкту, що охороняється;
  • відстеження робочого часу співробітників;
  • попередження порушень прав доступу.

Інноваційні технології дозволяють створити СКУД з використанням локальних або віддалених робочих місць, інтегрувавши в неї систему відеоспостереження. Система легко відповідає вимогам більшості користувачів, використовується в приватному домоволодінні, на комерційних і громадських об'єктах.

Продукт підтримує практично будь-яке програмне забезпечення, функціонує на MS SQL Server 200. Для запуску системи ви можете використовувати наявну інфраструктуру і PoE. Монтаж контролерів гранично спрощений.

Крім виробництва СКУД, компанія U-Prox забезпечує:

  • ПО для СКУД;
  • оснащення для станцій моніторингу, комплексних СКУД і телеметрії;
  • прилади та механізми: контролери, модулі, зчитувачі, сенсори, оснащення для радіомоніторингу, ПО і багато іншого.

Продукти U-Prox інтегруються з популярними охоронними системами відеоспостереження, мають найвищу стабільність роботи і комфорт експлуатації. У всіх розробках компанії використані передові технології. Можлива індивідуальна побудова системи під запит замовника. У магазині SmartEl можна придбати СКУД U-Prox з установкою по максимально низькій ціні.

Компанія Строймір отримала авторизаційний сертифікат U-Prox

Коментарі

Ви можете коментувати новину

Схожі огляди

Повернутись до списку

Вгору