Огляди

Огляд web-програмного забезпечення BioTime 8.0 від компанії ZKTeco

Bio time 8.0 від компанії ZKTeco – це програма обліку робочого часу з веб-інтерфейсом. Продумане та високотехнологічне ПЗ для обліку часу та відвідуваності, здатне якісно обслуговувати тисячі пристроїв, співробітників та їх операцій (позначки).

Огляд програмного продукту Hik-ProConnect від компанії Hikvision

Програмне забезпечення Hik-ProConnect є логічним продовженням програмного продукту Hik-Connect, представленого користувачам 5 років тому. Hik-ProConnect стає все більш затребуваним завдяки своїм перевагам і можливостям.

Огляд новинки 2018 року від корейської COMMAX Відеодомофон CDV-704MA

Компанія COMMAX у червні 2018 року представила новий відеодомофон CDV-704MA, який прийшов на заміну застарілій моделі CDV -71AM. Докладніше у нашому огляді.

Огляд камери відеоспостереження Smartel CG30-2421

Пропонуємо вашій увазі власну розробку – нову аналогову камеру Smartel CG30-2421, яку випустила наша компанія.

Огляд переговорного пристрою Stalberry

Представляємо вашій увазі нові продукти фірми Stelberry - цифрові переговорні пристрої «клієнт-касир» Stelberry S 400 і 500.

Огляд камер відеоспостереження Novus

Торгова марка Novus належить компанії AAT Holding sp. Z o.o. Офіс компанії знаходиться у Польщі, у Варшаві. Компанія заснована у 1995р. І на сьогоднішній день у ній працює понад 600 фахівців у сфері технічних засобів охорони та безпеки. Відвантаження продукції компанії Novus ведеться у всі країни Європи та СНД.

Огляд відеодомофону Commax DPV-4HP2

Commax DPV-4HP2 чорно-білий домофон марки Commax із трубкою, корейського заводського виробництва. Відеодомофон із 4-х дюймовим екраном представлений лише у білому кольорі. Вже знято з виробництва, але компанія Commax випустила аналог. Аналогова модель Commax DPV-4HP2 є чорно-білим відеодомофоном Commax DPV-4PB2.

Огляд відеодомофону Commax CDV-40Q

Commax CDV-40Q новий кольоровий багатофункціональний відеодомофон 2011 року компанії Commax. Замість цієї моделі випускається нова модель домофону Commax CDV-43Q, що відрізняється великим екраном підвищеної яскравості.

Огляд кольорового відеодомофону Commax CDV-71BE

Commax cdv-71be кольоровий відеодомофон представлений одним із провідних виробників систем відеоспостереження компанією COMMAX. Модель розрахована на заможних людей, які віддають перевагу суворим формам і максимальній функціональності.

Огляд відеодомофону Commax CDV-71AM

Commax CDV-71AM кольоровий відеодомофон виробництва однієї з найвідоміших корейських компаній із виготовлення обладнання для відеоспостереження COMMAX Co., Ltd. Відеодомофон Commax CDV-71AM випускається з 2010 року.

Огляд відеодомофону Commax CDV-50AM (CDV-50A)

Commax CDV-50AM (CDV-50A) кольоровий відеодомофон, виробництва компанії Commax, виготовлений у Кореї. COMMAX Co., Ltd - лідирує на ринку виробництва відеообладнання та відеоспостереження.

Огляд відеодомофону DPV-4LH

Огляд чорно-білого відеодомофону Commax DPV-4LH. Відеодомофон набув популярності завдяки низькій ціні та Hands-Free зв'язком відвідувача з абонентом. Все керування основними функціями домофона здійснюється за допомогою механічних кнопок на передній стороні домофону.

Огляд панелей виклику Commax

Огляд найпопулярніших панелей виклику відеодомофонів Commax. Всі панелі Commax з вбудованою кольоровою камерою спостереження та світлодіодним підсвічуванням. Підключення до відеодомофону 4-х провідне. Для керування замком є вбудоване реле. Широка колірна гама допомагає підібрати панель виклику для будь-якого інтер'єру.

Огляд відеодомофону Commax CDV-1020AQ

COMMAX CDV-1020AQ сучасний кольоровий відеодомофон у лінійці Commax з величезним набором корисних функцій та сенсорним керуванням. Відкривши коробку, Ви побачите, що модель акуратно упакована, є роз'єми для підключення відеокамер та інструкцію російською мовою.

Вгору