Монітори для відеоспостереження

Відеомонітори

Одним із поширених способів відображення інформації є відео на моніторі або на рідкокристалічному екрані. Монітор складається з основних компонентів: екрану, блоку живлення, плати управління та корпусу. Злагоджена робота цих компонентів забезпечує відображення графічної інформації, формованої із зовнішнього джерела. Монітори ділять за типом екрану:

  • CTR - екрани з електронно-променевою трубкою;
  • LCD - рідкокристалічні екрани.

Якість зображення залежить також від технології виробництва рідкокристалічних матриць. Важливим показником є ​​кут огляду, який у сучасних моніторах досягає 180°.

Монітор для відеоспостереженняМонітор для системи відеоспостереження

Вимоги до відео-моніторів систем відеоспостереження відрізняються від звичайних пристроїв. Роздільна здатність і контрастність таких пристроїв вище. Час відгуку LCD дисплеїв повинен відповідати відтворюваному зображенню, і при великій інтенсивності руху не впливати на плавність і чіткість зображення. Найбільш кращими є монохромні CRT екрани, що володіють кращою чіткістю і контрастністю зображення. Кольорова картинка дозволяє визначити додаткові деталі, такі як колір автомобіля, колір одягу. Перш ніж купити монітор для відеоспостереження слід визначити:

  • кількість камер спостереження, які будуть працювати в системі;
  • режим роботи;
  • зовнішнє середовище використання;
  • інтенсивність руху в кадрі.
Монітор є одним з важливих компонентів відеоспостереження, при виборі якого слід врахувати те, що від якості зображення залежить якість відеоспостереження загалом.
Вгору