3 роки гарантії від SmartEL!

Компанія SmartEL надає своїм клієнтам гарантію на всі змонтовані нами системи протягом 3-х років за умови укладення договору на техдоговор на технічне обслужіваніеніческое обслуговування і виконання всіх рекомендацій по експлуатації системи. Будь-яка складна система, що складається з декількох компонентів, вимагає постійного регламентного обслуговування. Прикладом буде будь-який транспортний засіб, який при відповідному обслуговуванні може прослужити довгі роки. Якщо не обслуговувати охоронну систему це може привести до необоротних наслідків. В процесі експлуатації системи, місця з'єднання кабелів і пристроїв можуть окислюватися, що призводить до змін опору і напруги мережі, що згодом може вивести з ладу, як окремі вузли, так і систему в цілому. Інженер компанії SmartEL рекомендує проводити регулярне технічне обслуговування з перших днів експлуатації системи. Без укладення договору на технічне обслуговування клієнт може розраховувати тільки на той гарантійний термін, який надає виробник.

Гарантійний талон

У разі відмови покупця від технічного обслуговування системи відеоспостереження, домофонної системи, або будь-який інший охоронної системи змонтованої на конкретному об'єкті, продавець зобов'язаний перевіряйте комплектність товаравидать покупцеві гарантійний талон. В цьому випадку діє гарантія виробника, термін якої не перевищує 12 місяців з дня продажу.

warranty.jpgГарантійний талон

Всі поля гарантійного талона повинні бути заповнені:

В даному випадку гарантійні зобов'язання здійснюються виключно за фактичним знаходженню продавця. У разі якщо потрібно монтаж і демонтаж обладнання, клієнт оплачує його окремо згідно діючих на підприємстві розцінок на день звернення. При здійсненні покупки, не забуде перевірити зовнішній вигляд пристрою і комплектацію, а також основні режими роботи.

Слід пам'ятати, що гарантійного ремонту не підлягають вироби з дефектами що виникли внаслідок:  

Продавець має право визначити свій гарантійний період, проте він не повинен бути менше 12 місяців. 

Технічне обслуговування.

Шановний клієнт! Колектив SmartEL просить звернути Вашу увагу на переваги, які Ви отримуєте при укладенні договору на технічне обслуговування саме з нами:

Додаткові послуги

Компанія SmartEL може також запропонувати наступні послуги нашим клієнтам:

Вгору