Контактні брелоки

Контактні брелоки

У багатьох багатоквартирних домофонах  як і раніше використовуються контактні ключі. З назви зрозуміло, що брелок повинен безпосередньо контактувати з панеллю. Незважаючи на те, що такої технології вже кілька десятків років, вона продовжує забезпечувати належний рівень безпеки.

Типи контактних ключів

Контактний ключ-таблетка

Офіційна назва ключів - Touch Memory, але часто їх називають "таблетки" або "брелоки". Код від брелка передається по протоколу 1-Wire. Існує кілька форматів таблеток:

  • Dallas (більшість пристроїв популярних виробників працює саме з цим форматом).
  • Cyfral.
  • Metakom.
  • Резистивні. Це окремий формат, принцип якого базується не на обміні даними між таблеткою і домофоном, а на зчитуванні опору. Це досить стара технологія, яка сьогодні практично не використовується.

Про контактні ключі досі ходять міфи навіть незважаючи на те, що вони використовуються вже багато років в домофонних системах. Деякі вважають, що брелок може розмагнітитися, якщо тривалий час буде знаходитися поблизу джерела сильного магнітного поля. Це пов'язано з використанням електронних карт, які дійсно можуть розмагнічуватися.

При відмові роботи контактного брелка багато хто списує це на розмагнічування. Але найчастіше причина криється в тому, що сама таблетка утоплюється в пластикову основу і не стикається з зчитувачем.

Численні досвіди впливу магнітного поля на контактні брелоки показали, що воно не надає ніякого негативного впливу на роботу. Такі досліди проводилися з використанням найпотужніших неодимових магнітів.

Купити контактний ключ в інтернет-магазині smartel.ua

При втраті брелока можна замовити і купити його в нашому інтернет-магазині SmartEl. Ціна нової моделі буде максимально доступною. Доставка замовленої продукції по Україні займає не більше двох днів.

Спочатку купується чиста болванка, на якій немає коду, тому вона не взаємодіє з домофоном. Але з допомогою дублікатора на ній записується відповідний код, і домофонна система починає сприймати таблетку і відчиняти двері. Запис нового коду дублікатором на порожню болванку віддалено нагадує запис диска за допомогою дисковода комп'ютера. Заготовки можуть бути перезаписуються, тому на них можна змінювати код.

Фахівці нашої компанії пропонують якісні контактні ключі, які пропрацюють тривалий час незалежно від умов експлуатації. Єдина проблема, з якою може зіткнутися власник брелка, - його втрата. Але завжди можна замовити контактні ключі з доставкою за вказаною адресою, щоб відновити доступ на об'єкт.

Вгору