Кнопки виходу

Кнопки виходу

Для виходу з приміщення, обладнаного домофоном, використовуються спеціальні кнопки. Найчастіше це невеликі пристрої, що монтуються в безпосередній близькості до вхідних дверей. Просте натискання призводить до розблокування дверей, надаючи можливість залишити будинок.

Розмаїття кнопок для розблокування дверей в компанії  SMARTEL™

Кнопка розблокування дверей

Сучасні вироби відрізняються безвідмовною роботою і тривалим терміном служби. Напрацювання на відмову складає не менше одного мільйона циклів. Це дозволяє експлуатувати такий пристрій протягом багатьох років, незважаючи на інтенсивність використання.

Системи контролю керування доступом (СКУД) повинні відповідати найсуворішим вимогам. Одне з них— міцність виробів. Хоча виріб і знаходиться всередині будівлі, його також важливо захистити від випадкових або навмисних пошкоджень. Існує багато ситуацій, коли електроніка може бути пошкоджена.

Розрізняють контактні та безконтактні пристрої. Перший тип передбачає безпосереднє натискання, а в другому випадку потрібно просто піднести руку до сенсора. Електроніка спрацьовує навіть при відстані до руки 5-10 см. Це особливо зручно, тому що при експлуатації забезпечується максимальна гігієнічність.

Особливості безконтактних кнопок відкриття

Найбільш популярними є саме безконтактні пристрої, які мають безліч переваг:

  • міцний корпус з алюмінію;
  • врізний тип монтажу;
  • наявність діодного підсвічування;
  • гігієнічність;
  • тривалий термін служби;
  • доступна ціна.

Безконтактні пристрої затребувані не тільки через високу гігієнічність. Вони набагато надійніше стандартних рішень на об'єктах з високою частотою використання. Термін служби таких конструкцій досить тривалий. Для роботи в нічний час або при встановленні в погано освітлених місцях кнопки оснащені світлодіодним підсвічуванням.

Купити кнопку виходу в інтернет-магазині smartel.ua

У комплект покупки входить спеціальна коробка, призначена для монтажу всієї конструкції на стіні. Робочий діапазон температур варіюється від −30 до +50 градусів. Це дозволяє використовувати кнопку навіть в неопалюваному приміщенні в найсуворіші холоди, а на функціонуванні низька температура ніяк не позначиться.

Якщо ви хочете купити контактні або безконтактні кнопки в Україні, найкраще звернутися до фахівців нашого інтернет-магазину SmartEl. На сайті представлено велику різноманітність пристроїв для систем контролю управління доступом за кращими цінами в країні.

Наші фахівці нададуть професійні консультації, допоможуть вибрати товари, а також можуть провести установку та налаштування електроніки. На доставку і монтаж йде мінімум часу. При цьому клієнти нашої компанії отримують гарантію на встановлені прилади.

Вгору