Гарантія якості Smartel

Ми професійно робимо свою роботу

Компанія SmartEL надає своїм клієнтам гарантію на всі змонтовані нами системи на протязі 3-х років за умови укладення договору на техдоговор на технічне обслужіваніеніческое обслуговування і виконання всіх рекомендацій по експлуатації системи. Будь-яка складна система, що складається з декількох компонентів, вимагає постійного регламентного обслуговування. Прикладом буде будь-який транспортний засіб, який при відповідному обслуговуванні може прослужити довгі роки. Якщо не обслуговувати охоронну систему це може привести до необоротних наслідків. В процесі експлуатації системи, місця з'єднання кабелів і пристроїв можуть окислюватися, що призводить до змін опору і напруги мережі, що згодом може вивести з ладу, як окремі вузли, так і систему в цілому. SmartEL рекомендує проводити регулярне технічне обслуговування з перших днів експлуатації системи. Без укладення договору на технічне обслуговування клієнт може розраховувати тільки на той гарантійний термін, який надає виробник.

... Уклавши договір на технічне обслуговування, гарантія на все змонтоване обладнання збільшується до 36 місяців...
... Будь-яка складна система потребує регулярного і ретельного технічному обслуговуванні ...

Гарантійний талон

У разі відмови покупця від технічного обслуговування системи відеоспостереження, домофонної системи, або будь-який інший охоронної системи змонтованої на конкретному об'єкті, продавець зобов'язаний перевіряйте комплектність товаравидать покупцеві гарантійний талон. В цьому випадку діє гарантія виробника, термін якої не перевищує 12 місяців з дня продажу. Слід врахувати, що всі поля гарантійного талона повинні бути заповнені, повинна бути вказана дата продажу, а також реквізити продавця. гарантійнік повинен бути заполненПродавец в гарантійному талоні і в накладній на реалізацію повинні збігатися. В даному випадку гарантійні зобов'язання здійснюються виключно за фактичним знаходженню продавця. У разі якщо потрібно монтаж і демонтаж обладнання, клієнт оплачує його окремо згідно діючих на підприємстві розцінок на день звернення.

... Перевіряйте комплектність і зовнішній вигляд продукції, при її отриманні ...
... Всі поля гарантійного талона повинні бути заповнені ...

Так виглядає гарантійний талон:

Слід пам'ятати, що гарантійного ремонту не підлягають вироби з дефектами що виникли внаслідок:

Технічне обслуговування

Шановний клієнт! Колектив SmartEL просить звернути Вашу увагу на переваги, які Ви отримуєте при укладенні договору на технічне обслуговування саме з нами: техобслуговування проводять фахівці. Гарантійний термін на все змонтоване обладнання, як і на систему в цілому збільшується з 12 до 36 місяців. Відповідно до внутрішнього регламенту на технічне обслуговування охоронної системи, системи відеоспостереження або системи контролю доступом, профілактичні роботи на об'єкті проводяться не рідше одного разу на квартал. У разі виникнення необхідності проведення ремонтних робіт в спеціалізованих центрах, клієнт на час проведення таких робіт отримує підмінне обладнання. Клієнт не платить за такі послуги як виклик майстра, монтажні та демонтажні роботи все це входить у вартість робіт з технічного обслуговування. Протягом усієї дії договору клієнт отримує рекомендації, як по експлуатації системи, так і щодо можливих варіантів модернізації. У разі переїзду, або необхідності розширення системи, клієнт може розраховувати на значну знижку на монтажні роботи.

Всі роботи, пов'язані з технічним обслуговуванням системи відеоспостереження, охоронної системи або системи обмеження доступу проводяться тільки кваліфікованим персоналом, що пройшов відповідне навчання, і тільки згідно затвердженого регламенту на проведення таких робіт з замовником.

... Роботи, пов'язані з технічним обслуговуванням системи відеоспостереження, охоронної системи або системи обмеження доступом проводяться тільки кваліфікованим персоналом ...

Додаткові послуги

Компанія SmartEL може також запропонувати наступні послуги нашим клієнтам:
Ремонт систем відеоспостереження, охоронних систем, систем контролю доступом. Слід пам'ятати, що ремонт камери відеоспостереження або охоронного датчика може досягати 10 днів і на цей період потрібно подумати про підміну обладнанні на цей термін.
Модернізація систем. Коли рівень системи безпеки перестає задовольняти вимогам клієнта, слід задуматися про поліпшення подібних систем. Часом для досягнення потрібного результат досить замінити, деякі вузли на більш нові, характеристики яких відповідають чинним вимогам.
Розширення системи безпеки. Для покриття додаткової площі не варто витрачати гроші на нові рішення. Найчастіше досить розширити можливості існуючої системи додатковим обладнанням. Встановити додаткову камеру відеоспостереження, охоронний датчик, або пропускну систему деколи вигідніше, ніж змінити існуючу.
Перенесення охоронної системи. Якщо ми плануєте змінити місце роботи, або перенести своє виробництво на іншу територію, то вам знадобиться і перенесення діючої системи на нове місце. Компанія SmartEL пропонує послуги з демонтажу та монтажу діючої системи охорони на нове місце.

  • Гарантія до 36 місяців
  • Підмінне обладнання
  • Проведення регламентних робіт не рідше 1 разу на квартал
  • Знижки на монтажні роботи
  • Реагування на заявку протягом 36 годин
  • Call-центр підтримки клієнтів
Вгору