Чорно-білі відеокамери спостереження

Відеокамера Vision Hi-Tech VB19BSHRX-R29

Відеокамера Vision Hi-Tech VB19BSHRX-R29

Чорно-білі відеокамери

3 950 грн.
Відеокамера Vision Hi-Tech VB19BH-W36

Відеокамера Vision Hi-Tech VB19BH-W36

Чорно-білі відеокамери

2 554 грн.
Відеокамера купольна Viatec VD-910

Відеокамера купольна Viatec VD-910

Чорно-білі відеокамери

878 грн.

Чорно-білі відеокамери

Основним компонентом відеоспостереження є камера відеоспостереження, від якої залежить якість і формат зображення, що передається на відеореєстратор або сервер зберігання відеоматеріалу. Головними параметрами, на які треба звернути увагу, є:

  • технологія;
  • роздільна здатність;
  • кольоровість.

Застосування чорно-білого зображення.

Донедавна популярністю користувалися чорно-білі відеокамери. Причиною тому була низька вартість чорно-біла камера порівняння з кольоровими аналогами. Кольоровість картинки залежить від використовуваних матрицях. У камерах з чорно-білим кольором використовуються монохромні ПЗЦ матриці. Потрібно відзначити високі технічні характеристики монохромного зображення, особливо у темний час доби. При однакових зовнішніх факторах, таких як освітленість, дальність до об'єкта спостереження, чорно-білі відеокамери виграють за такими критеріями:

  • точніша картинка;
  • відсутність сторонніх шумів;
  • споживання менше пам'яті на жорсткому диску для зберігання архіву, економія становить до 35%;
  • ефективна робота без достатнього освітлення.

Застосовуються відеокамери цього типу переважно у військово-промисловому комплексі під час виробництва оптичних прицілів, систем візуального наведення, під час спостереження технологічними процесами. Зустріти монохромне відеоспостереження у домашніх системах відеоспостереження досить складно. Кольорові системи, завдяки масовому виробництву, стали більш доступними і конкурентно здатними. Якість відео постійно зростає. Розробляються способи зниження шумів, покращується інфрачервоне підсвічування та підвищується світлочутливість CCD сенсорів.

Вибрати та купити камеру чорно-білого зображення.

Вибираючи відеоспостереження для дому або офісу, слід звернути увагу на умови експлуатації. Якщо спостереження вестиметься на вулиці або не в опалюваних приміщеннях, слід вибирати вуличні компоненти. Для запису в темний час доби слід вибирати пристрої з підвищеною світлочутливістю або монохромними матрицями.

Чому купити чорно-білі камери відеоспостереження на сайті smartel.ua вигідно?

Ефективність комплексу безпеки залежить від правильного технічного завдання. Інженер із впровадження технічних засобів безпеки проведе професійну консультацію щодо підбору необхідної камери відеоспостереження, зробить огляд об'єкта та запропонує найбільш вдалий варіант вирішення поставленого завдання. Є можливість скористатися готовими рішеннями відеоспостереження представленими на нашому сайті, які вигідно відрізняються за ціною на відміну від індивідуальних рішень.

Вгору