Smartel – дистриб'ютор dormakaba в Україні з 2020 року

З 2020 року Компанія Строймір (торгова марка Smartel) набула статусу офіційного дистриб'ютора продукції DORMAKABA на території України.  Даний стату гарантує що покупці отримують лише офіційно ввезену та оригінальну продукцію німецької якості. 

Німецька компанія DORMA виготовляє дверні системи з 1908 року. Була заснована як Dörken & KG Mankel в Енепеталі. Починаючи з літа 2016 року, компанія DORMA і Швейцарська Kaba об'єдналися в компанію dormakaba. Внаслідок цього злиття компанія стала найбільшим постачальником дверної автоматики, систем контролю доступу та безпеки.

На сьогоднішній день dormakaba офіційно постачає в Україну дверні доводчики, автоматичні дверні системи, турнікети та комплекси безпеки. Гарантія на продукцію становить від 1 року.

Своїм покупцям Smartel пропонує якісну консультацію та своєчасне постачання обладнання. У зв'язку з регіональним розвитком ми запрошуємо до співпраці проектні організації та системних інтеграторів. Ми гарантуємо гнучкі ціни, якісну продукцію та підтримку протягом усього терміну експлуатації об'єктів.

Компанія Строймір - офіційний дистриб'ютор DORMAKABA в Україні.
Компанія Строймір - офіційний дистриб'ютор DORMAKABA в Україні.

Коментарі

Ви можете коментувати новину

Схожі огляди

Повернутись до списку

Вгору