Інженер може відвідати об'єкт:

Ми передзвонимо, погодивши Ваше побажання з розкладом інженерів

23

Кошторис за 23 хвилини!

Телефонуйте, обговорюємо попередній кошторис

Безкоштовний!

Виклик інженера в офіс, додому, на об'єкт

Популярні в категорії Відеоспостереження
Популярні в категорії Контроль доступу
Популярні в категорії Охоронні системи
Популярні в категорії Дверна автоматика
Популярні в категорії Домофони
Системи безпеки Smartel

Інтернет-магазин безпеки SMARTEL ™

Вас цікавить установка систем безпеки, обмежити доступ в приміщення або підвищити рівень комфорту? Всі ці послуги можна вибрати і купити на нашому сайті заощадивши час на підборі відповідного комплекту і гроші на інтеграції рішень. Інтернет-магазин SMARTEL ™ допоможе вам швидко зорієнтуватися в безлічі пропозицій представлених на ринку України. Вам не треба відвідувати безліч магазинів для забезпечення високого рівня безпеки і комфорту. SMARTEL ™ (Україна) працює на всій території країни і здійснює монтажні роботи в Києві, Харкові, Вінниці та Житомирі. Доставка куплених товарів здійснюється кур'єрськими службами по всіх містах, де вони представлені. Основними напрямками діяльності компанії є: відеоспостереження, Контроль доступу, охоронні системи, дверна автоматика і відеодомофони. Готові рішення для дому, офісу, магазину дозволяють розібратися і швидко прийняти рішення про придбання. Оформити замовлення легко натиснувши на кнопку "Купити" і заповнити необхідну форму, після чого менеджер зв'яжеться з вами і уточнить деталі, а також знайомить вас з обраної продукцією.

Якщо вам знадобиться термінова консультація інженера по підбору системи безпеки, контролю доступу або дверної автоматики то слід тільки залишити заявку або зателефонувати за вказаними телефонами і ми надамо кілька варіантів реалізації за такими напрямками як: монтаж камер відеоспостереження , установка охоронної сигналізації, організація контролю доступу (СКУД ) і обліку робочого часу персоналу, установка дверних доводчиків, інтеграція багатоквартирних домофонних систем, монтаж відеодомофона. Консультаційні та проектні роботи здійснюються абсолютно безкоштовно. Оплатити куплений товар або виконані роботи можна готівкою, банківським переказом, на підставі виставленого рахунку або банківською картою через термінал.

Часто відбувається так що потрібно терміново купити відеодомофон в квартиру або електронний замок в офіс. Для цього слід звернутися до консультантів інтернет магазину SMARTEL ™ і вказати бажаний термін доставки або монтажу. Завдяки багаторічному досвіду в реалізації складних проектів, такі складні завдання як купити турнікет або камеру відеоспостереження ми звели до мінімальних тимчасовим і фінансових витрат. У своїй роботі ми спираємося на досвід в реалізації подібних завдань, що призводить до виключення частих помилок і прорахунків. Постачальниками компонентів є провідні світові виробники, що дозволяє нам підвищити термін служби і знизити експлуатаційні витрати встановлених систем.

Основною перевагою інтернет магазину SMARTEL ™ є швидкість виконання замовлень, гарантійне обслуговування, і підтримка проектів на всьому етапі інтеграції і експлуатації. Гнучкі системи знижок дозволяють заощаджувати на покупці комплектів і замовленні супутніх товарів, таких як ключі для домофона , магнітні карти, кабельна продукція. Скористайтеся усіма нашими перевагами і оформляйте замовлення в інтернет магазині SMARTEL ™ (Київ).

Вгору