Статті

Цифрові IP камери відеоспостереження або аналогові відеокамери безпеки?

У цій статті ми постараємося. пояснити відмінності між цифровими камерами відеоспостереження - також відомими як IP-камери та аналоговим відеоспостереженням.

Як вибрати домофон для багатоквартирного будинку?

Система контролю вхідної зони багатоквартирного будинку чи квартири є важливим компонентом інфраструктури безпеки ваших апартаментів. Вона є дверним дзвінком та домофоном, що дає вам контроль над тим, хто входить до будівлі, і водночас діє як безпечна система контролю доступу по всій будівлі.

Як вибрати систему відеоспостереження для дому?

Системи відеоспостереження для дому - один із найкращих способів ідентифікувати та спіймати зломщиків. Оскільки близько 52% всіх зломів у будинку відбуваються протягом дня. Камери безпеки є ключовим компонентом у системах домашньої безпеки та мають безліч типів із безліччю функцій. З такою кількістю на вибір важко зрозуміти яка камера відеоспостереження підходить саме вам. У цьому посібнику ви знайдете інформацію, необхідну для пошуку кращої відеокамери, щоб зробити ваш будинок безпечнішим.

Безпека: головні тренди 2022

Експерти Hikvision спробували сформувати ТОП-8 найбільш першочергових трендів сфери безпеки, про які можна з упевненістю вести мову в 2022 році.

Вибираємо IP камери відеоспостереження в 2018

Вибирати IP камери відеоспостереження в 2018 році складніше, ніж будь-коли. Це відбувається тому, що на поточному ринку камер відеоспостереження є так багато відмінних рішень. Як правильно підібрати камери відеоспостереження?

Яку IP-камеру вибрати для дому: опис основних моделей та їх функцій

Вибір IP камер для дому. Цифрове відеоспостереження в домашніх умовах. Поради. Секрети.

Спостереження за дачею через Інтернет: поради щодо налаштування

Відеоспостереження для дачі через Інтернет. Стежити за тим, що відбувається на дачі через інтернет. Поради щодо вибору та налаштування.

Як вибрати камеру відеоспостереження для дачі?

Виберіть ефективну камеру відеоспостереження для дачі. Ця стаття допоможе розібратися з основними тонкощами роботи систем на відкритих територіях.

Що потрібно для встановлення відеоспостереження в під'їзді: поради щодо вибору та монтажу камер

Особливості організації відеоспостереження у під'їзді житлового будинку. Як домовитись із сусідами? Скільки доведеться витратити? На що слід звернути увагу насамперед?

Вгору