Аналогові відеокамери для спостереження

Відеокамера DS-2CE55A2P-VF

Відеокамера DS-2CE55A2P-VF

Аналогові відеокамери

1 672 грн.

Аналогові відеокамери

Сучасні системи відеоспостереження значно пішли вперед та пропонують широкий вибір камер, відеореєстраторів та інших охоронних елементів. Камера відеоспостереження – серце системи відеоспостереження. Купуючи камеру, потрібно чітко розуміти, де Ви збираєтеся її встановлювати і використовувати. Якщо Ви бажаєте отримувати трансляцію з об'єкта в режимі реального часу та мати можливість доступу до матеріалу через Інтернет, тоді Вам підійде ІР камера відеоспостереження . Якщо Ваші вимоги не такі серйозні, варто звернути увагу на аналогові камери відеоспостереження.

Недоліки та переваги аналогових камер

Вважається, що аналогові камери віджили своє та є пережитком минулого часу. Розробки сучасної техніки подарували нам HD та IP відеокамери, які здатні показувати відео в реальному часі з високою роздільною здатністю та деталізацією зображення, чого не вміють робити аналогові системи відеоспостереження.

Аналогові камери дійсно не призначені для перегляду відео в реальному часі. Спочатку відеопотік записується на відеореєстратор і лише після цього може бути переглянутий та записаний на зовнішні носії або жорсткий диск. Якість картинки у аналогових камер невисока, що не завжди дозволяє детально розглянути те, що відбувається на об'єкті, що охороняється.

Але аналогові камери мають свої переваги. По-перше, це невисока ціна, яка не сильно вдарить у ваш бюджет. По-друге, вони стануть гарною альтернативою для встановлення на невеликих об'єктах з метою контролю та відлякування зловмисників. Якщо Ви шукаєте камеру для домашнього користування та контролю невеликої території, то представлений тип камер допоможе Вам у цьому.

Вгору