Датчики руху

Датчик руху Crow Swan PGB

Датчик руху Crow Swan PGB

Датчики руху

1 200 грн.
Датчик руху Crow SWAN QUAD

Датчик руху Crow SWAN QUAD

Датчики руху

560 грн.
Товар в наявності

Датчики руху

Датчиком руху називають безконтактний пристрій, що служить для виявлення об'єктів на контрольованій території. Їх область застосування:

  • охорона та безпека (система контролю доступу, охоронна сигналізація);
  • управління освітленням;
  • управління «розумним будинком» — автоматичне відчинення дверей, включення опалення, вентиляції та кондиціювання та т.п.

Асортимент датчиків руху на SMARTEL™

Датчики руху - smartel.ua

За принципом дії датчики бувають:

  • активні — випромінюючі хвилі та аналізуючі відбитий сигнал;
  • пасивні — самостійно нічого не випромінюють, фіксують випромінювання із зовнішнього середовища.

Зазвичай для роботи використовуються такі види випромінювання:

  • інфрачервоне;
  • видиме;
  • ультразвукове;
  • мікрохвильове (НВЧ).

Інфрачервоний пристрій аналізує теплове випромінювання. Конструктивно він складається з кількох лінз Френеля, що фокусують випромінювання з кількох зон. В нормі випромінювання всіх зон приблизно однакове, коли на охоронюваний об'єкт проникає людина (або інша теплокровна істота), то він засвічує один з чутливих елементів і піднімає тривогу.

Фотоелектричний датчик аналізує зміну видимого світла, зазвичай він спрацьовує від переривання потоку від джерела при перекритті його тілом.

Ультразвуковий прилад випромінює в простір ультразвукові хвилі і аналізує відбитий сигнал. Якщо хвилі відбиваються від рушійного об'єкта, то рахунок ефекту Доплера їх частота змінюється, на підставі чого і робиться висновок про зміну обстановки.

Мікрохвильові прилади працюють так само, як і ультразвукові, але випромінюють вони не звук, а радіохвилі високої частоти.

Купити датчик руху в інтернет-магазині smartel.ua

Наша компанія займається проектуванням і установкою систем сигналізацій, в зв'язку з чим ми. можемо купувати у виробників датчики руху за ціною нижчою, ніж звичайні посередники. Тому купити датчик руху в нашому інтернет-магазині smartel.ua в першу чергу вигідно.

Доставка проводиться у всі населені пункти України. Забрати замовлення в Києві можна самовивозом. Отриманий товар можна повернути або обміняти протягом двох тижнів.

Вгору