Приховані доводжувачі

Доводжувачі прихованого монтажу

Приховані дверні доводжувачі відрізняються від класичних доводжувачів дверей специфікою встановлення та принципом роботи. Тіло прихованого доводжувача (циліндр) монтується безпосередньо в дверне полотно, а канал ковзний в дверну коробку. Момент передається від механізму дверному полотну по жорсткому зчіпці або штанзі. Встановити прихований доводжувач у двері досить складно, тому встановлення таких пристроїв передбачають під час виробництва.

Доводжувач прихованого монтажуОсновні параметри на які слід звернути увагу при виборі:

  • вага дверного полотна - приховані доводжувачі мають різні зусилля, і при неправильному підборі двері можуть або важко відчинятися або зовсім зусилля може не вистачати для закриття;
  • інтенсивність використання - інтенсивність використання дверей впливає на тимчасовий ресурс роботи пристрою;
  • температурний режим експлуатації - у разі використання дверей на вулиці або в місцях де температура опускається нижче -10Сº слід використовувати спеціалізовані;
  • товщина коробки та дверного полотна - для монтажу в коробку або дверне полотно слід врахувати габаритні розміри.

Переваги встановлення доводжувача прихованого монтажу

Головною особливістю цього рішення є відсутність видимих ​​елементів конструкції доводжувача і конструкції дверей. Також усі частини захищені від вандальних дій та дій довкілля. З недоліків слід відзначити високу вартість та складність установки.

Як правильно купити доводжувач прихованого монтажу?

Насамперед слід звернутися за консультацією до офіційного дилера або авторизованого установника. Фахівці компанії Smartel проведуть кваліфіковану консультацію та у разі потреби провести монтажні роботи на об'єкті монтажника. У разі встановлення нашими фахівцями гарантія складає 1 рік.

Вгору