Hikvision №1 виробник систем відеоспостереження у 2017 році

Компанія Hikvision Digital Technology знову посіла перше місце у рейтингу Top Security 50 і другий рік поспіль високо оцінена головними експертами в галузі безпеки. Варто відзначити послідовне зростання річних оборотів компанії Hikvision, які в 2016 році склали 4,6 млрд доларів і на 29,2% перевищили попередній 2015.

hikvision №1 відеоспостереження hikvision

Кін Яо, головний міжнародний маркетолог Hikvision, акцентує увагу на впровадженні технологічних революційних рішень, представлених камерами Hikvision Deep Learning DeepinView і NVR DeepinMind. Компанія Hikvision не перший рік займається розробкою інтелектуальних технологій, які дозволяють удосконалити суспільну безпеку, безпеку у сфері обслуговування, транспорту та розваг. Маркетолог зазначив, що підтримка міцних партнерських відносин є стратегічним завданням компанії Hikvision для удосконалення світової безпеки на наступні роки.

Компанія smartel є офіційним інтегратором систем відеоспостереження Hikvision, Bosch і Dahua. Наші фахівці допоможуть Вам подобати якісні камери відеоспостереження всіх представлених торгових марок.

Hikvision №1 виробник систем відеоспостереження у 2017 році

Коментарі

Ви можете коментувати новину

Схожі огляди

Повернутись до списку

Вгору