Турнікети як системи безпеки контролю доступу

Турнікети були єдиним способом контролювати натовпи, які входили у великі будівлі, заходи чи заклади, такі як парки атракціонів, станції метрополітенів. Складаються з трьох або більше горизонтальних ріжків, які підтримуються вертикальною рамою або стовпом. Механічні турнікети прокручувалися, коли хтось натискав на один з ріжків і проходив через прохід закріпленого турнікету. На додаток до того, що дуже багато людей не поспішали в один канал проходу, турнікети також дозволяли обслуговуючим особам отримувати квитки або збори з кожної людини, яка проходить через турнікет. Це запобігло втраті прибутку та зменшило здатність людей «проникнути» в парк розваг чи захід, не заплативши. 

Різні типи турнікетів сьогодні

У відповідь на те, що люди перестрибують традиційні турнікети - триподи і таким чином уникають підрахунку чи оплати, виробники тепер пропонують повнорозмірні системи контролю доступу які зазвичай мають висоту близько семи футів або кругові роторні моделі. Повноростові турнікети (високий вхід/вихід) обертаються як за годинниковою стрілкою, так і проти годинникової стрілки, щоб забезпечити двосторонній рух. Турнікети з повною витримкою лише в одному напрямку часто використовуються для контролю натовпу в зонах масового транзиту, наприклад, на вхідних зонах у торгові центри.

Високотехнологічні оптичні турнікети, як правило, є одним з компонентів складної системи контролю доступу, яка включає зчитувачі карт, контролери та програмне забезпечення. Замість покладатися на ріжки, щоб перешкоджати потоку людей, оптичні турнікети використовують інфрачервоні промені світла для виявлення входу неавторизованої людини. Оскільки система оповіщення оптичного турнікету використовує сирени, вогні або інші попереджувальні звуки, щоб інформувати менеджерів про порушення безпеки, такі види турнікетів зазвичай не зустрічаються в районах, які обслуговують громадськість.

Такі об'єкти, як бізнес-парки, заводи-виробники, урядові установи та інші будівлі, де вимоги безпеки високі, виявляють, що оптичні турнікети сумісні з додатковими пристроями безпеки та забезпечують ефективні заходи безпеки, які включають:

 • Біометричну інтеграцію
 • Зчитувачі карток
 • LCD / електронні лічильники
 • Функції бездротових пультів/кнопок
 • Виявлення металів
 • Можливість перевизначення за допомогою ручних клавіш

Для додаткової безпеки турнікети, оснащені двонаправленими пристроями зчитування карток, забезпечують наступні переваги:

 • Тільки одній людині, яка має одну карту, дозволяється проходити через турнікет у будь-який момент часу
 • Може бути адаптований для використання на вулиці або у приміщенні
 • Додаткові режими "вільний прохід" або "заборонені"
 • Легко поєднується з іншими читачами, такими як штрих-коди, RFID-карти та магнітні картки
 • Автоматичний збір статистичної інформації
 • Можливість інфрачервоного виявлення

На додаток до забезпечення оптимальної безпеки, турнікети з цифровим поліпшенням також естетичніші, ніж традиційні турнікети, і вимагають набагато меншого обслуговування або ремонту, але їх ціна в рази вище. 

Крім традиційної безпеки системи контролю доступу можуть допомогти будь-якій організації підвищити операційну ефективність та скоротити витрати за рахунок інтеграції з широким спектром продуктів та рішень для робочої сили. Системи контролю доступу забезпечують повний контроль, який є простим у використанні та надійним.  

 Нижче перераховано 5 кращих переваг, які багато клієнтів отримують від установки турнікетів:

1. Легка інтеграція - Системи контролю доступу легко інтегруються із системами обліку робочого часу та відвідуваності, а також відеоспостереження, пропонуючи одне централізоване рішення для управління персоналом. Наші системи призначені для використання ваших демографічних даних існуючих співробітників, щоб зменшити кроки ручного введення та можливість вчинення службових помилок.

2. Використання ідентифікаційних значків. Немає потреби змінювати або перевидавати існуючі ідентифікатори співробітника для доступу до офісу, будівлі. Система призначена для того, щоб співробітники використовували одні й ті самі значки для ідентифікації, часу та відвідуваності, контролю доступу та інших програм.

3. Індивідуальні налаштування для кожного працівника системи контролю доступу дозволяють повністю контролювати кожну людину в системі. Ви не тільки можете визначити, до яких дверей належить людина, але шари обмежень можуть застосовуватись на основі графіків, умов пристрою тощо.

4. Керування з будь-якого комп'ютера у мережі. Оскільки всі параметри системи керування доступом зберігаються в базі даних, що керується централізовано, до них можна отримати доступ з будь-якого комп'ютера за умови, що він підключений до мережі. 

5. Крім стандартного використання, турнікети можна використовувати для створення бар'єрів, як паркувальні ворота і моторизовані огорожі, оскільки вони можуть працювати з одним і тим же обладнанням для максимальної безпеки.

Smartel.ua надає ці переваги і більше у рішень, які легко реалізувати, встановивши турнікети та системи відеоспостереження у приміщенні, а також на відкритій місцевості.

Турнікети як системи безпеки контролю доступу

Коментарі

Ви можете коментувати новину

Схожі огляди

Повернутись до списку

Вгору