Семінар Commax 2013 у Києві

У березні 2013 року у м. Києві відбулася знаменна подія. Найвище керівництво компанії Commax удостоїло уваги нашу країну, до Києва приїхав пан Jeff Youn, який займає пост Director Chief of Overseas Sales Division у Commax. Цій події передувало стрімке зростання продажів відеодомофонів Commax за результатами 2012 року в Україні.

Вручення сертифіката Commax компанії Smartel

Організатори цієї події зібрали майже всіх учасників ринку Безпеки на конференції. Було обговорено поточні проблеми, а також плани на 2013 рік. Пан Jeff Youn представив новинки, які компанія розробила та планує випускати у 2013 році. Фіналом конференції було вручення сертифікатів та подяк від компанії Commax компаніям, які зробили суттєвий внесок у просування якісної продукції Commax на ринку технічної безпеки України. Компанія SmartEL удостоєна такої нагороди.

Посібник Commax на семінарі в Україні

Згідно з результатами 2012 року SmartEL вдало реалізувала низку проектів, пов'язаних з просуванням відеодомофонів Commax у східних та західних регіонах України. У 2012 році було відкрито торгові точки у Львові та Харкові, що суттєво позначилося на продажах компанії у цих регіонах. Купуючи продукцію Commax у фірмових торгових точках SmartEL, Ви гарантовано отримуєте якісну та сертифіковану продукцію Commax. Монтаж всього обладнання Commax виготовляють спеціалісти, які пройшли спеціальну підготовку. Тільки на офіційно ввезені в Україну продукцію Commax поширюється гарантійне та після гарантійне обслуговування в авторизованих сервісних центрах Commax.

Купуйте лише офіційну продукцію Commax у торговій мережі SmartEL.

Семінар Commax 2013 у Києві

Коментарі

Ви можете коментувати новину

Схожі огляди

Повернутись до списку

Вгору