Підсумки виставки "Безпека 2012"

26 жовтня добігла кінця щорічна виставка, присвячена безпеці "Безпека 2012". Цього року виставка не розчарувала своїх відвідувачів та учасників. Серед учасників можна було зустріти компанії з Австрії, Бельгії, Німеччини, Польщі, Китаю, України та інших країн як ближнього, так і далекого зарубіжжя. Цього року експонати зайняли площу 6 000 м, на якій можна було познайомитися з більш ніж 400-ма брендами з галузі безпеки. За бажанням можна було відвідати численні семінари та презентації, що проходили у просторих конференц-залах. Учасники залучали відвідувачів цього року шикарними, яскравими стендами, дорогим алкоголем, і, звичайно, вигідними контрактами. Для нас ця виставка допомогла знайти нових клієнтів, познайомитись із тенденціями ринку безпеки.

Bosch на выставке Безпека 2012

На виставці вперше, за весь час існування цього заходу, було приділено особливу увагу банківській безпеці. Що пов'язане зі зростаючим банківським сегментом. Банки все більше уваги стали приділяти безпеці клієнтів, їх заощаджень і навіть самого персоналу банку.

Orion на виставці Безпека 2012

Компанія SmartEL вітає організаторів виставки "Безпека 2012" з успішним проведенням цього довгоочікуваного заходу. Всім учасникам бажає процвітання їхнього бізнесу, а відвідувачам комфорту та безпеки та щастя в житті! Всі представлені новинки відеоспостереження, контролю доступу можна вибрати та порівняти на сайті нашої компанії Smartel.

Підсумки виставки "Безпека 2012"

Коментарі

Ви можете коментувати новину

Схожі огляди

Повернутись до списку

Вгору