Бездротові системи безпеки

Ваш будинок - ваша фортеця, і це одна з найбільших інвестицій, яку ви будь-коли зробите. Установка систем безпеки є одним з головних пріоритетів багатьох домовласників.

Існує два різні типи обладнання моніторингу для систем безпеки: провідний та бездротовий. Системи відеоспостереження, що використовують дротове обладнання, були найдовшими, тому що  підключені до електричної системи будинку, інколи ж і до стаціонарної. Проте системи безпеки, що використовують бездротове обладнання та моніторинг, стають все більш популярними через їх гнучкість при установці, легкості у використанні, оновленні та переміщенні.

Бездротові системи безпеки від Smartel.ua є надійною альтернативою провідним системам відеоспостереження.

Бездротові камери відмінно підходять для використання, коли ви не можете запускати провід для відео, але у вас є потужність поруч із камерами.

Ось плюси та мінуси бездротової системи безпеки

Плюси бездротових систем безпеки


  1. Швидка установка. Встановлення бездротових відеокамер відбувається легко, оскільки не потрібне свердління або прокладання складної проводки, що здешевлює витрати на встановлення.
  2. Швидкий демонтаж. Wi-fi відеокамери, бездротові системи сигналізації нескладно переміщати до нових житлових приміщень, оскільки не потрібно демонтаж проводки. 
  3. Додатковий захист. Це може здатися дивним, але бездротові системи пропонують додатковий захист, тому що вони не мають телефонних ліній, через які можна швидко відключити систему сигналізації.
  4. Можливість оновлення або встановлення додатків. Устаткування бездротової системи легко оновлюється і може бути змінено, оскільки воно не є жорстким. Ці системи дозволяють переміщувати та додавати додаткові датчики. Техніки, які люблять возитися зі своєю електронікою, прагнуть гнучкості бездротових систем.
  5. Віддалений доступ. Устаткування бездротової системи включає дистанційний брелок, який озброює і обеззброює систему і може запускати кнопку паніки. Ці системи здійснюють бездротовий зв'язок з використанням стільникової технології, тому можна активувати ці функції з мобільного пристрою. Це неймовірно зручно: при віддаленому доступі вам не доведеться постійно переходити на панель керування системи безпеки, щоб встановити основні функції.
  6. Можливість автоматизації будинку. Бездротова система сигналізації легко синхронізується з іншими функціями домашньої автоматизації, і технолоджі особливо бажають гнучкості бездротових систем, тому що модифікації та оновлення – це легкі проекти для вирішення. Бездротовий пакет безпеки для дому також може включати основні моменти автоматизації, такі як інтелектуальні джерела світла, інтелектуальні блокування та інтелектуальний термостат.
Мінус бездротової системи безпеки
  1. Вразливість до перешкод. Хоча дуже рідко, але бездротові системи безпеки сприйнятливі до перешкод - так само, як Wi-Fi випадково відключається, або мобільні телефони не можуть знайти сигнали. Незалежно від того, електромагнітна передача йде через пульт дистанційного керування або лінії електропередач, або через стіни або металеві шафи для зберігання, є кілька причин, які можуть призвести до збою в радіочастотному зв'язку датчика.
  2. Працює від батареї. Бездротові системи часто працюють від батарей, тому ви повинні періодично перевіряти термін служби батарей та пристроїв.
  3. Обмежено на відстані. Бездротові системні пристрої мають обмеження на датчики, тому вони краще підходять для будинків малого і середнього розміру. Їхній діапазон просто неба становить до 150 метрів.
  4. Небезпека злому. Зломники можуть зламати бездротові системи безпеки, заклинивши сигнали, щоб сигнал тривоги не виник. Уважно перегляньте безпеку бездротової системи, яку ви хочете придбати. Деякі бездротові системи не можуть шифрувати або автентифікувати сигнали, які надсилаються датчиками точки доступу, наприклад, на вікнах, на головну панель керування. Якщо ви використовуєте бездротову систему, увімкніть шифрування на маршрутизаторі та захистіть свій Wi-Fi з надійним паролем.
В інтернет-магазині Smartel.ua ви можете придбати бездротові системи безпеки відповідно до ваших потреб моніторингу. Наші досвідчені фахівці допоможуть не тільки правильно вибрати обладнання у вашому бюджеті, але й грамотно встановити та налаштувати його на коректну роботу, щоб ваш будинок чи офіс завжди був під надійним захистом сучасних технологій майбутнього. Розумний будинок - безпечний будинок.

Бездротові системи безпеки

Коментарі

Ви можете коментувати новину

Схожі огляди

Повернутись до списку

Вгору