IP відеокамера DS-2CD1347G3-LIUF
Мережева відеокамера DS-2CD1347G3-LIUF забезпечує надчітке кольорове зображення 24/7 завдяки технології ColorVu 3.0. Інтелектуальний процесор HikAI-ISP ефективно знижує рівень шумів та покращує деталізацію навіть за слабкого освітлення. Камера підтримує Motion Detection 3.0 з точним розпізнаванням людей і транспортних засобів. Захист корпусу за стандартом IP67 дозволяє використовувати пристрій як у приміщенні, так і на вулиці.
| Виробник | Hikvision, Ltd |
| Якість відео | Ultra HD 2K |
| Роздільна здатність камери | 4.0 Mp (2560 × 1440) |
| Мікрофон (запис звуку) | є, вбудований |
| Підтримка карт пам'яті | до 512GB, microSD |
| Wi-Fi (модуль) | немає |
| Тип камери (форм-фактор) | Купольна (Dome) |
| Матриця | 1/3" progressive scan CMOS |
| Об'єктив | 2.8 мм @ F1.0 |
| Кут огляду | 101.5° |
| Застосування | вулична (зовнішня) |
| Підсвічування | LED підсвічування до 30 м | ІЧ-підсвічування до 30 м |
| Живлення | 12 V DC | PoE (802.3af) |
| Клас захисту | IP67 |
| Температура експлуатації | -30°С...+60°С |
| Гарантія | 12 місяців |










