Hikvision

Hikvision Digital Technology - міжнародна корпорація з головним офісом в Ханчжоу і 20-ю торговими представництвами в найбільш розвинених країнах, один з лідерів світового виробництва обладнання для відеоспостереження і систем безпеки.

Асортимент продукції даного бренду постійно розширюється і на цей момент включає в себе: камери відеоспостереження hikvision , вдіеорегістратори hikvision.

Камери відеоспостереження Hikvision

  1. Turbo HD камери ;

  2. IP камери;

  3. Аналогові камери.

Відеореєстратори Hikvision:

Жителі 150 країн Америки, Європи та Азії вже переконалися в якості і зручності використання техніки Hikvision.

шлях розвитку

Компанія Hikvision (Хіквѝжн) відносно молода (2001 р.н.), але амбіційна: має продуману на роки вперед стратегію розвитку, підкріплену вагомим бюджетом. Наприклад, відомо, що починаючи з 2014-го року тільки в наукові дослідження і розробку технологій Hikvision вкладає близько 8% річного доходу . R & D-діяльністю займаються 4000 штатних теоретичних фахівців і інженерів-конструкторів, а повний штат корпорації нараховує понад 15 000 співробітників.

Можна тільки дивуватися «хватці» і економічної прозорливості топ-менеджерів Hikvision, які за 15 років перетворили провінційне підприємство з 28-ма працівниками в виробничого гіганта світового масштабу.

Поставка Hikvision на український ринок регулюється регіональним європейською філією зі штаб-квартирою в Амстердамі; з 2009 року працює також Російське офіційне представництво - ЗАТ Хіквіжн.

досягнення компанії

З «свіжих» досягнень Hikvision - Premier Awards 2016 в номінації «Продукт року» від авторитетного в сфері безпеки британського журналу PSI (за камери PTZ-Darkfighter). Компанії варто пишатися також щорічним попаданням в топ рейтингу кращих компаній security-індустрії за версією журналу A & S. Так, в 2014 році HDT були третіми, а в 2015-му - вже другими в списку Top Security 50 .

Для довідки . Охоронне спостереження під час Олімпіади-2014 здійснювалося за допомогою обладнання даної компанії. Технології Hikvision забезпечили безперебійне функціонування систем безпеки грандіозних спортивних об'єктів.

Вгору