IP відеокамера UniArch IPC-D112-PF28
(0)
Товар є в наявності
Повернутися до каталогу
Детальний опис:
IPC-D112-PF28 - мережева відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 30 м. Оснащена 2 Мп матрицею з прогресивною розгорткою розміром 1/2.9" та об'єктивом з фіксованим фокусом 2,8 мм. Живлення від джерела постійного струму напругою 12 В або за технологією PoE. Ступінь захисту корпусу IP67, IK10
Основні
Виробник UniArch (Uniview)
Країна походження Китай
Якість відео FullHD 1080P
Роздільна здатність камери 2.0 Mp (1920 x 1080)
Автоматичне фокусування немає
Мікрофон (запис звуку) немає
Підтримка карт пам'яті немає
Wi-Fi (модуль) немає
Формат компресії Ultra 265 | H.265 | H.264
Тип камери (форм-фактор) Купольна (Dome)
Матриця 1/2.9" progressive scan CMOS
Об'єктив 2.8 мм @ F2.0
Кут огляду 107.8°
Застосування вулична (зовнішня)
Підсвічування ІЧ-підсвічування до 30 м
Живлення 12 VDC ± 25% | PoE (IEEE 802.3af)
Клас захисту IP67, IK10
Розміри Ø 108.7 x 81.1 мм