IP відеокамера DS-2CD1047G3H-LIUF
Мережева камера DS-2CD1047G3H-LIUF поєднує роздільну здатність 4 МП та технологію ColorVu 3.0 для отримання яскравого кольорового відео у будь-який час доби. Алгоритм HikAI-ISP ефективно знижує рівень шумів і покращує якість зображення за слабкого освітлення. Функція Motion Detection 3.0 точно розпізнає людей і транспортні засоби, підвищуючи ефективність охорони. Камера оснащена Smart Hybrid Light з трьома режимами підсвічування, підтримує microSD до 512 ГБ та має захист корпусу IP67.
| Виробник | Hikvision, Ltd |
| Якість відео | Ultra HD 2K |
| Роздільна здатність камери | 4.0 Mp (2560 × 1440) |
| Мікрофон (запис звуку) | є, вбудований |
| Підтримка карт пам'яті | до 512GB, microSD |
| Wi-Fi (модуль) | немає |
| Формат компресії | H.265+ | H.265 | H.264+ | H.264 | MJPEG |
| Тип камери (форм-фактор) | На кронштейні (Bullet) |
| Матриця | 1/1.8" progressive scan CMOS |
| Об'єктив | 2.8 мм @ F1.0 |
| Кут огляду | 104° |
| Застосування | вулична (зовнішня) |
| Підсвічування | LED підсвічування до 30 м | ІЧ-підсвічування до 30 м |
| Живлення | 12 VDC | PoE (IEEE 802.3af, Class 3) |
| Клас захисту | IP67 |
| Температура експлуатації | -30°С...+60°С |
| Гарантія | 12 місяців |













