Як вибрати відеоспостереження

Як і яке вибрати відеоспостереження?

Самостійно підібрати систему відеоспостереження

Відеоспостереження - процесc пов'язаний із записом зображення, що надходять з камер відеоспостереження на записуючий пристрій і відображення відеоінформації. Технічно система відеоспостереження складається з декількох вузлів:

Для аналогового відеоспостереження це:

Відеореєстратор для відеоспостереження

Вибір відеореєстратора залежить перш за все від кількості камер відеоспостереження, які планується до нього підключити. Найбільш поширені це 4-х, 8-ми, 16-ти і 32-х канальні. Рідше зустрічаються 2-х, 9-ти і 10-ти канальні. Наступним показником на якому слід зупинитися це швидкість запису відеореєстратора. Найпоширенішими форматами є CIF 352х288 і більш якісний D1 704x576. Якість запису насамперед залежить від роздільної здатності й швидкості запису. Більшість 4-х канальних відеореєстраторів здатні писати в форматі D1 зі швидкістю 100 кадрів в секунду на систему або 25 кадрів на 1 канал. Цього більш ніж достатньо. А ось відеореєстратори з кількістю каналів від 8-ми і більше таким параметром не можуть похвалитися. В даному випадку доводиться вибирати між ціною і швидкістю запису в форматі D1.

Інші параметри такі як:

  • управління пристроєм по мережі;
  • тривожні входи / виходи;
  • наявність аудіо-каналів і інші властиві практично кожному сучасному реєстратору.

Вибір камери відеоспостереження залежить від середовища в якій їх будуть застосовувати. Спершу потрібно визначитися чи будуть вони використовуватися всередині приміщення або зовні. Від цього залежить корпус пристрою. Для зовнішнього застосування використовують герметичні антивандальні корпуси. Для застосування всередині приміщення більш дешеві пластикові. Але також існують антивандальні камери в металевому корпусі для використання всередині приміщення. Наступний параметр - це освітленість місця, де буде вестися відеоспостереження. Є два рішення. Це використовувати камери з додатковим освітленням (інфрачервоним, світлодіодним, окремий прожектор) або камери з функцією день / ніч, які мають надчутливі елементи. Наступний параметр - це роздільна здатність камер. Вона вимірюється в телевізійних лініях (ТВЛ). Найчастіше зустрічаються від 380-700 ТВЛ. Чим більше параметр ТВЛ, тим краще зображення і тим самим дорожче камера відеоспостереження.

Камера для відеоспостереження

Жорсткий диск (HDD) служить для запису відеоматеріалу з камер відеоспостереження. Розмір жорсткого диска залежить від необхідного часу для зберігання архіву. Вимагається врахувати, що більшість відеореєстраторів не підтримують жорсткі диски розміром більше 2 GB. Диска на 2 GB цілком достатньо для зберігання відеоматеріалу, отриманого з 4-х камер відеоспостереження на протязі 30 днів.

Жорсткий диск для відеоспостереження

Монітор для перегляду відеоспостереження. В даному випадку потрібно вибирати, виходячи з діагоналі. Чим більше діагональ монітора, тим чіткіше можна розглянути об'єкт відеоспостереження. Тут все залежить від бюджету, який виділяється на систему відеоспостереження.

Монітор для відеоспостереження

Важливим елементом системи відеоспостереження є якісний блок живлення. SmartEL рекомендує використовувати блок живлення в монтажному ящику. Якщо встановити зовнішні камери, то слід використовувати додатково акумулятор, який за відсутності електроживлення в мережі підтримує мікроклімат в камері. Блок живлення слід вибирати виходячи зі споживання камери відеоспостереження. Стандартне споживання становить 0,5-0,6 А на одну камеру відеоспостереження.

Блок живлення для відеоспостереження

Інженери компанії SmartEL завжди готові допомогти Вам у виборі обладнання для системи відеоспостереження. Для Вашої зручності ми підготували готові рішення, які можуть Вам допомогти.

Як вибрати відеоспостереження

Коментарі

Ви можете коментувати новину

Схожі огляди

Повернутись до списку

Вгору