Як вибрати систему відеоспостереження для дому?

Камери безпеки є ключовим компонентом у системах домашньої безпеки і мають безліч типів з великою кількістю функцій. З такою кількістю на вибір важко зрозуміти, яка камера відеоспостереження підходить саме вам. У цьому керівництві ви знайдете інформацію, необхідну для пошуку кращої відеокамери, щоб зробити ваш будинок більш безпечним.

Важливі функції камер відеоспостереження для будинку

Нижче наведені деякі важливі функції, які слід враховувати при виборі домашніх камер безпеки.

Фіксація руху

Камери з виявленням руху можуть відправляти вам повідомлення, коли камера фіксує рух в своєму полі зору. Ці повідомлення можуть попередити вас про підозрілу діяльність, щоб ви могли стежити за ситуацією.

Поле зору

Поле зору відноситься до того, наскільки широкий кут може записуватися камерою. Це важливо, тому що це вплине на кількість камер, в яких ви будете потребувати, і де їх слід розмістити.

Звук

Звукова функція може посилатися на вашу камеру, отримуючи звук через мікрофон, який випромінює звук через динамік або і те, і інше. Камери з обома можуть подвоїтися як домофони.

Можливості Wi-Fi

Камера з Wi-Fi може підтримувати бездротовий зв'язок з вашою домашньої мережею, що може бути дуже зручно для установки, а також менш відчутно до відключення, оскільки в ній немає проводів, які можна було б обрізати.

Нічне бачення

Відстань, з якого ваша камера може записувати зображення в ситуаціях з низьким рівнем освітленості, може мати великий вплив на її ефективність, оскільки часто злочинна діяльність може статися вночі.

Поворотна камера

Камера, яка може повертати і / або змінювати кут нахилу, може записувати велику область, ніж статична камера, і, отже, дозволяє зменшувати загальну кількість камер, необхідних для спостереження за певною областю.

Ціна системи відеоспостереження

Очевидно, що якщо камера коштує дорожче, ніж цінні речі, які ви намагаєтеся захистити, те це не служить меті. Вартість є фактором для прийняття кожного рішення про покупку. Замовити монтаж камер відеоспостереження можна на сайті інтернет-магазину smartel.ua або зателефонувавши по телефону нашим менеджерам.

Роздільна здатність

Роздільна здатність визначає, наскільки точним буде зображення з вашої камери. Чітко видиме зображення дуже корисно при спробі ідентифікувати обличчя або елементи в зображеннях, записаних у вашій камері.

Найпростіший спосіб, для відправної точки вибору камер безпеки - це поділ їх на дві групи: внутрішні камери й зовнішні камери. У той час як кожна з цих груп має різні стилі камер всередині них, ці відмінності стануть очевидними при порівнянні функцій, тому поділ їх далі не потрібно.

Обидва типи камер безпеки доступні як автономні пристрої. В інтернет-магазині відеоспостереження Smartel.ua ви можете купити внутрішні і зовнішні камери відеоспостереження, а також комбінації камер (комплекти). Якщо вам необхідна консультація по вибору пристроїв - зв'яжіться з нами, ми будемо раді допомогти вам вибрати, купити і встановити оптимальну систему відеоспостереження для будинку.

Як вибрати систему відеоспостереження для дому?

Коментарі

Ви можете коментувати новину

Схожі огляди

Повернутись до списку

Вгору