Як вибрати камеру відеоспостереження для квартири: види камер та ключові критерії вибору

Використання сучасних систем відеоспостереження в квартирі є важливим фактором забезпечення охорони та безпеки вашого майна. Сьогодні системи відеоспостереження є невід'ємною частиною в охороні певних об'єктів. Завдяки таким пристроям ви можете бачити, хто і коли з'являється на вашій території.

Необхідність камер відеоспостереження в квартирі

Як вибрати камеру відеоспостереження для квартири?

Камери відеоспостереження в квартирі допомагають зрозуміти, чи все в порядку в вашому будинку під час вашої відсутності. Навіть сам факт наявності відеокамер змусить зловмисників подумати кілька разів перед тим, як увірватися в ваш будинок, адже це істотно збільшить шанси їх упіймання. Також вам буде зручно спостерігати за сходовим майданчиком або за входом в парадну.

Під час вибору відеокамери в свою квартиру необхідно звернути увагу на безліч факторів. На сучасному ринку представлені різні типи моделей, які відрізняються за такими характеристиками:

  • спосіб монтажу;
  • типу та якості вихідного сигналу;
  • додатковому обладнанню;
  • матриці, яка використовується;
  • вандалостійкості конструкції.

В першу чергу потрібно визначитися, для якої мети ви хочете використовувати камеру. Якщо вам потрібна одна камера в кутку кімнати, яка буде здатна охопити великий простір на невеликій відстані, то вам підійдуть камери з великим кругозором. Але якщо ви захотіли спостерігати простір в перспективі (наприклад, вздовж довгої стіни), то в цьому випадку вам краще підійде варіант з меншим кругозором, що демонструє кращу якість зображення на більших.

Огляд популярних моделей камер відеоспостереження в квартиру

відеоспостереження за дитиноюСьогодні представлено великий вибір різних типів камер відеоспостереження. Всі моделі розрізняються за цінами, характеристиками і призначенням.

Однією з найбільш популярних є камера HikVision DS-2CD2532F-IS. Вона здатна витримувати температури від −40 до 60 градусів. При цьому корпус камери оснащений антивандальним захистом. Пристрій також здатний знімати відео в умовах повної темряви. Єдиним мінусом цієї моделі є те, що в комплект не входить блок живлення.

Також існує більш бюджетний варіант попередньої камери Hikvision DS-2DE7184-A. При цьому дана модель коштує в два рази дешевше. Камера має захист від попадання в середину пилу й вологи, а завдяки своїм невеликим габаритам її спокійно можна використовувати як приховану камеру. Також пристрій дозволяє зберігати відео на карту пам'яті з подальшим переглядом в домашніх умовах.

Варто звернути увагу на модель D-Link DCS-2103 Cube. Встановлення даного пристрою не займе у вас багато часу. Камера не створена для безперервної роботи протягом декількох днів, але здатна реагувати на рухи і проводити відеозйомку. За допомогою неї можна відправляти відео адресату, а також підключати інших користувачів, щоб в режимі онлайн або через SD-карту спостерігати за рухами на ділянці.

Наша компанія Smartel є одним з лідерів з установки та монтажу різних систем відеоспостереження. Ми надаємо зручний сервіс для купівлі товарів, а також професійні послуги з вибору та монтажу відеоспостереження.

Головною перевагою нашого магазину є величезний вибір продукції та високий рівень сервісу. Вся продукція на сайті є якісною і довгостроковою. Головне — вибрати ті пристрої, які вам підходять найбільше. Використовуйте тільки якісне відеоспостереження від Smartel!

Як вибрати камеру відеоспостереження для квартири: види камер та ключові критерії вибору

Коментарі

Ви можете коментувати новину

Схожі огляди

Повернутись до списку

Вгору