Панель виклику Hikvision DS-KD9203-MFE6
IP-панель виклику Hikvision DS-KD9203-MFE6 із розпізнаванням облич розроблена для організації безпечного доступу в житлові комплекси, офіси та підприємства. Пристрій оснащений яскравим 4,3-дюймовим кольоровим РК-екраном та подвійною ширококутною HD-камерою на 2 Мп для ідеального огляду вхідної зони. Модель пропонує максимальну гнучкість контролю доступу, підтримуючи вхід за геометрією обличчя, відбитком пальця, Mifare-картою або PIN-кодом. Міцний корпус із ступенем захисту IP65 гарантує надійну вуличну роботу, а веб-інтерфейс забезпечує легке віддалене налаштування.
| Виробник | Hikvision, Ltd |
| Країна походження | Китай |
| Роздільна здатність екрану | 800 х 480 |
| Тип пристрою | IP панель виклику домофону |
| Підсвічування | ІЧ-підсвічування до 5 м |
| Розмір екрану | 4,3" (10,9 см) |
| Споживана потужність | ≤ 13 Вт |
| Споживаний струм | 1.5 А |
| Живлення | 12 V DC |
| Клас захисту | IP65 |
| Розміри | 373 х 124 х 43.7 мм |
| Температура експлуатації | -30°С...+60°С |
| Гарантія | 12 місяців |









