Біспектральна IP відеокамера Hikmicro HM-TD2628-10/G1/T3A
Hikmicro HM-TD2628-10/G1/T3A - біспектральна IP-камера з тепловізійним та оптичним модулями для інтелектуального відеоспостереження й температурного контролю. Завдяки AI-моделі GUANLAN камера точно виявляє людей і транспорт, мінімізуючи кількість хибних спрацювань. Пристрій підтримує виявлення осередків займання, куріння та температурних аномалій у діапазоні від -20 °C до +150 °C. Гібридне підсвічування та сучасні алгоритми обробки зображення забезпечують стабільну роботу вдень і вночі.
| Виробник | Hikvision, Ltd |
| Роздільна здатність камери | 5.0 Mp (2688 x 1944) |
| Мікрофон (запис звуку) | немає |
| Підтримка карт пам'яті | до 512GB, microSD |
| Wi-Fi (модуль) | немає |
| Формат компресії | H.265 | H.264 | MJPEG |
| Тип камери (форм-фактор) | На кронштейні (Bullet) |
| Матриця | 1/2.7" progressive scan CMOS (оптичний модуль), неохолоджуваний мікроболометричний сенсор (тепловіз. модуль) |
| Об'єктив | 12.4 мм @ F1.6 (оптичний модуль), 9.7 мм @ F1.0 (тепловіз. модуль) |
| Кут огляду | 24.6° × 14° (оптичний модуль), 18° × 13.5° (тепловиз. модуль) |
| Застосування | вулична (зовнішня) |
| Підсвічування | LED підсвічування до 80 м | ІЧ-підсвічування до 80 м |
| Живлення | 12 VDC | PoE (IEEE 802.3at, Class 4) |
| Клас захисту | IP67, IK10 |
| Температура експлуатації | -40°…+60°C |
| Гарантія | 36 місяців |









