Яку IP-камеру вибрати для дому: опис основних моделей та їх функцій

Будь-яка система відеоспостереження повинна бути грамотно підібрана та встановлена. Всі її складові елементи повинні працювати як єдине ціле. Дуже важливо, щоб усі пристрої були вибрані у відповідності з умовами використання. Але велика кількість різноманітних камер нерідко ускладнює вибір. Як же вибрати необхідну вам IP-камеру для дому?

Виробники та ціни

Останнім часом питання безпеки приватного майна стоїть особливо гостро. Власники приватних будинків намагаються забезпечити максимальний рівень безпеки своїх ділянок. З цією метою встановлюються різноманітні охоронні системи. Найбільш ефективно використовувати в комплекті охоронну систему й IP-камеру відеоспостереження. Сьогодні на ринку України доступний великий вибір різноманітних камер від багатьох відомих виробників. Весь асортимент можна розділити на кілька класів:

  • Економ-клас. Тут можна знайти моделі з роздільною здатністю до 1,3 Мп. Вони не можуть похвалитися високим рівнем кольору і мають низьку чутливість. У більшості випадків це купольні камери для встановлення всередині приміщення. Таку продукцію можна знайти в асортименті багатьох компаній: Novicam, Space Technology, Abron, Fazera та інших.
  • Бізнес-клас. Тут представлені найкращі IP-камери. Вони забезпечують високу чіткість картинки і можуть знімати при недостатньому освітленні. Тут можна знайти практично будь-які моделі: панорамні, всепогодні, купольні, герметичні, антивандальні та алюмінієві. Таке обладнання випускають компанії зі світовим ім'ям: Hikvision, Dahua, Microdigital, D-link, EverFocus та інші.
  • Преміум-клас. Найдорожчі моделі. Вони відрізняються надійністю і служать максимально довго. На сайті представлені пристрої з максимальною роздільною здатністю і розширеним функціоналом. Такі моделі представлені у наступних виробників: AXIS, Panasonic, Beward, Samsung, Microdigital, Hikvision та інших.

Якщо ви визначилися з ціновим діапазоном камер для відеоспостереження, то тепер залишилося підібрати необхідні пристрої.

Важливі параметри

Встановити на об'єкті необхідно не одну, а кілька камер. У одних моделей кут огляду повинен бути невеликим, щоб можна було розглянути обличчя. У інших кут огляду повинен бути широким, щоб забезпечити загальний контроль території.

Якщо вам необхідно контролювати територію навколо будинку вночі, то краще встановити камери відеоспостереження з високою чутливістю. Багато моделей оснащуються ІЧ-підсвічуванням, що значно покращує нічне спостереження.

Якщо вам необхідно спостерігати за територією з великої відстані, то краще вибирати IP-камери для будинку високої роздільної здатності. Вони дозволяють отримати якісну картинку навіть за великого збільшення.

Для повноцінного спостереження за будинком зазвичай використовують поворотні, купольні і корпусні моделі. Важливо, щоб вони були захищені від впливу погодних умов. Такі моделі знаходяться в захисному кожусі, який забезпечує необхідний рівень вологості й температури всередині пристрою. Антивандальний корпус забезпечить захист від механічних пошкоджень.

Де купити IP-камери для дому?

В інтернет-магазині «SmartEL» ви зможете підібрати необхідні моделі камер або придбати готові комплекти для будь-якого будинку. Якщо у вас є досвід робіт, то ви зможете підключити систему самостійно. Але краще скористатися послугами компанії «SmartEL».

Професійні співробітники з багаторічним досвідом зроблять всі монтажні та пусконалагоджувальні роботи. У такому випадку IP-камери відеоспостереження для дому працюватимуть максимально ефективно. Придбайте надійні системи відеоспостереження в інтернет-магазині «SmartEL», і ваш будинок буде під цілодобовим захистом.

Яку IP-камеру вибрати для дому: опис основних моделей та їх функцій

Коментарі

Ви можете коментувати новину

Схожі огляди

Повернутись до списку

Вгору