Як вибрати відео-домофон

Як і який домофон вибрати?

При виборі відеодомофона насамперед слід звернути увагу на його зовнішній вигляд. Всі відеодомофони мають свій унікальний і впізнаваний дизайн, риси якого неможливо зустріти в продуктах конкурентів.
При виборі домофону додому слід відповісти на такі запитання:

Який розмір екрану мені найбільше підходить?

  • 3.5 дюйми – таким екраном комплектуються компактні моделі;
  • 4 дюйми – новий екран, яким комплектуються відеодомофони Commax з 2011 р. Екран побудований за технологією Crystal View, яка забезпечує ідеальну передачу кольору;
  • 5 дюймів – монітор середніх розмірів. Домофони Commax з таким розміром екрану підходять для більшості квартир та приватних будинків;
  • 7 дюймів – це 17,8 см. по діагоналі. Найоптимальніший розмір екрану;
  • 10.2 дюйми – величезний сенсорний екран. Встановлюється у типові моделі відеодомофонів.

Чи планується додаткове підключення камер або панелей?

Всі сучасні відеодомофони для дому мають 2 і більше каналів. На кожен канал можна підключити одну камеру або одну панель виклику. Слід зважити, що не всі канали підтримують передачу звуку. На такі канали домофону можна підключити тільки камеру відеоспостереження.

Встановлення замку.

Вже практично неможливо зустріти відеодомофони без можливості управління віддаленим електронним замком. Всі пристрої оснащені реле, за допомогою якого відкривається електромеханічний або електромагнітний замок.

Пам'ять.

Функція пам'яті в домофоні дуже корисна, коли потрібно дізнатися, хто відвідував Вас під час відсутності, або Ви не змогли відповісти на вхідний виклик відеодомофона. Якщо це сталося, відеодомофон робить фотографію відвідувача. Є моделі домофонів, які можуть записувати відеоролики відвідувачів.

Hands-free або аудіо-трубка.

Іноді дуже корисна функція, яка дозволяє спілкуватися з відвідувачами за допомогою гучного зв'язку. Ідеально підходить для приватних будинків чи квартир. І не дуже зручно в офісах або галасливих приміщеннях, де краще застосувати відеодомофони з аудіотрубкою.
Додаткові корисні функції:
  • підключення радіотрубки DECT - яка дозволяє відповідати на вхідні дзвінки та віддалено відкривати електромеханічний замок;
  • підключення телефонної мережі - можна здійснювати телефонні дзвінки;
  • календар;
  • будильник.
Купити домофон із встановленням у Києві можна на нашому сайті Smartel.ua, попередньо проконсультувавшись з інженером за телефоном (044 ) 228-71-16. Монтаж домофону виробляють кваліфіковані фахівці нашої компанії.

Як вибрати відео-домофон

Коментарі

Ви можете коментувати новину

Схожі огляди

Повернутись до списку

Вгору