Як вибрати камеру відеоспостереження для магазину: огляд основних моделей та їх функцій

Відеоспостереження є самим практичним і доступним способом зберегти своє майно в цілковитій безпеці. Незважаючи на те, що цей вид охоронної системи постійно підпадає під зміни й корегування, він все ж залишається високоефективним і надійним.

Необхідність відеоспостереження в магазині

Як вибрати камеру відеоспостереження для магазину?

Відеоспостереження магазину сприяє вирішенню ряду важливих проблем, які мають безпосереднє відношення до питань безпеки магазинів, супермаркетів і торгових центрів. Особливо варто враховувати якість, формат та відгуки про систему відеоспостереження, якій ви віддаєте перевагу.

Існує кілька важливих правил, які допоможуть вам при виборі і установці відеоспостереження в магазині:

  • Установка відеокамер спостереження з великим монітором допоможе не тільки спостерігати за клієнтом, але і дасть зрозуміти самому покупцеві, що всі його дії відображаються на великих моніторах. Також це дає покупцеві розуміння того, що на нього дивляться не тільки інші клієнти, але і сам персонал.
  • Установка камер з хорошою роздільною здатністю дозволить вам при необхідності ідентифікувати клієнта по обличчю.
  • Дуже важлива установка різних табличок і написів, які будуть повідомляти про те, що в магазині ведеться відеоспостереження.

Критерії вибору відеокамери в магазин

Варто пам'ятати про те, що незалежно від характеристик і цін, камери діляться на два види: аналогові й цифрові. Специфіка цифрових камер полягають в тому, що вони передають зображення в цифровому форматі. Аналогові системи, як правило, є більш дешевими. На сьогоднішній день цифрові користуються найбільшим попитом.

На ринку існує величезна кількість моделей камер відеоспостереження в магазин, для будинку або вулиці. Різниця пристроїв полягає в технічних характеристиках, цінах і призначенні. Вибір напряму залежить від фінансового становища покупця. Найбільш популярна класифікація камер представлена пристроями економ-, бізнес- і преміум-класу.

відеоспостереження в магазині

У категорію економ-класу входять камери з роздільною здатністю від 1 до 1.3 Мп, які не відрізняються якісними світлочутливістю і передачею кольору. Продукцію цієї категорії пропонують такі представники: Rvi, Аксіліум, Space Technology.

Бізнес-клас включає кращі комплекти відеоспостереження для бізнес-центрів та інших комерційних підприємств. Таке обладнання відрізняється якістю, високим ступенем передачі кольору і чіткістю підсвічування. Продукція даної категорії представлена найбільшими виробниками Hikvision, Dahua і EverFocus.

Ціна продукції преміум-класу є досить високою, але варто врахувати, що ці камери є кращими, тому не підведуть у своїй надійності. Надають дану продукцію такі відомі фірми, як AXIS, Bosch, Panasonic і Samsung.

Поради щодо вибору і монтажу від Smartel

Головне в камері - це якісне зображення. Також мають значення дизайн, багатофункціональність і надійність пристрою. Переваги покупки камери в нашому інтернет-магазині Smartel полягають в тому, що вся наша продукція є високоякісною й довгостроковою. Єдине, що від вас вимагається - це остаточно визначитися з вибором моделі й місцем установки. Але якщо вам складно зробити вибір, вам можуть допомогти наші висококваліфіковані фахівці.

Як вибрати камеру відеоспостереження для магазину: огляд основних моделей та їх функцій

Коментарі

Ви можете коментувати новину

Схожі огляди

Повернутись до списку

Вгору