Як вибрати камеру відеоспостереження для дачі?

Захист дачі - актуальне питання для багатьох власників присадибних господарств. Коли будинок порожній, є ймовірність, що стороння людина може проникнути і винести дорогі речі або завдати шкоди майну. Під час проживання на дачі власники часто завозять необхідні речі, і це можуть бути досить дорогі предмети.

В будь-якому випадку проблема збереження майна в останній час турбує багатьох дачників. Існуючі методи (сторож або зміцнення вікон і дверей) не завжди ефективні проти зломщиків. Що ж робити в такому випадку? Ефективним методом захисту може стати відеоспостереження для дачі.

Вибір камери відеоспостереження для дачі

Камера відеоспостереження для дачі

Існує величезна кількість різноманітних камер для відеоспостереження. Всі вони відрізняються ціною та характеристиками. Щоб вам було простіше вибрати необхідні моделі, варто вивчити основні критерії:

  • Цифрова чи аналогова. Цифрові моделі мають високу роздільну здатність і можуть передавати сигнал по каналах зв'язку в реальному часі. Аналогові коштують дешевше, але розібрати деталі на отриманому відео вам навряд чи вдасться. Камери TurboHD — це все ще аналогові системи, але якість картинки впритул наближена до цифрових моделей.
  • Вуличні камери повинні бути оснащені захисним корпусом. Він запобігає їх від впливу низьких температур та інших несприятливих атмосферних явищ.
  • Кут огляду. Для загального огляду підійдуть моделі з ширококутним об'єктивом. Щоб добре розпізнавати обличчя людей, необхідно вибирати моделі з довгофокусним об'єктивом. Важливо знати, що менший кут огляду об'єктива дозволяє побачити більше деталей у кадрі.
  • Світлочутливість. Це важливий параметр цілодобового спостереження. Висока чутливість дає кращу якість зображення і забезпечує зйомку в темний час доби. Майже всі сучасні моделі оснащуються ІЧ-підсвічуванням. Це дозволяє вести спостереження навіть у повній темряві.
  • Чорно-біла або кольорова камера. Майже всі сучасні камери випускаються кольоровими. Вони можуть переходити в чорно-білий режим. Якщо вам потрібна недорога модель, то все ще можна придбати саме чорно-білу камеру.

Також варто враховувати, що всі зовнішні камери відеоспостереження для дачі необхідно вибирати з антивандальним кожухом. Це дозволить захистити їх від несприятливих зовнішніх впливів, а також від зазіхань зі сторони кримінальних елементів. Також необхідно подбати про резервне харчування. Надійна система відеоспостереження має працювати автономно. Необхідно передбачити автономне живлення для всіх встановлених камер.

Ще один важливий момент - провідні або бездротові камери. Аналогові моделі можуть підключатися по коаксіальному кабелю або передавати радіосигнал. IP-камери можуть передавати сигнал по WiFi або кабелю Ethernet.

Пріоритети вибору

Основні характеристики камер - це ще не всі можливості. Сучасні цифрові камери пропонують ширший функціонал. Ви зможете віддалено підключатися до будь-якої встановленої камери. Для багатьох моделей немає потреби підводити окремо живлення. Вони можуть запитуватися по Ethernet-кабелю.

Будь-який відзнятий матеріал можна легко масштабувати в будь-яких межах. Ви можете отримати доступ до системи з будь-якої точки світу. Крім цього вам будуть доступні всі сучасні засоби контролю: детекція руху, управління подіями, автономна архівація даних на кожній камері та багато іншого.

Аналогові пристрої мають деякі переваги. Сучасні HD-камери можуть знімати матеріал з високою роздільною здатністю. При цьому відсутні спотворення, а рівень шумів знаходиться на мінімальній відмітці. Чутливість таких систем набагато вища, ніж у цифрових аналогів. Найчастіше ціна таких камер доступніша для споживачів.

Послуги SmartEL

Співробітники інтернет-магазину SmartEL завжди допоможуть вам підібрати необхідне обладнання для створення ефективної системи відеоспостереження для дачі. Якщо ви сумніваєтеся, що можете самостійно виконати монтаж камер відеоспостереження, то краще довірити цю справу професіоналам. Кваліфіковані фахівці компанії «SmartEL» проведуть всі необхідні роботи, щоб у вас на дачі з'явилася надійна, захищена і автономна система відеоспостереження. Вибирайте якісне обладнання в нашому інтернет-магазині, і ваше майно завжди буде під захистом.

Як вибрати камеру відеоспостереження для дачі?

Коментарі

Ви можете коментувати новину

Схожі огляди

Повернутись до списку

Вгору