Як організувати відеоспостереження за квартирою з використанням IP-камер

Сьогодні відеоспостереження в квартирі вже не є рідкістю, і таку послугу пропонує безліч магазинів. Викликаний такий ентузіазм бажанням захистити свій будинок від злодіїв і небажаних гостей. Цей пристрій повністю виконує свої обов'язки і з кожним роком стає більш доступним для більшості жителів.

IP-камера в квартиру і її вибір

Вибір IP-камери відеоспостереження для квартири - справа нелегка, тому вимагає ретельного аналізу всіх аспектів. Для цього можна скористатися допомогою фахівців, які підберуть вам весь комплект необхідної техніки. Також можна спробувати самостійно зупинитися на одному із запропонованих магазинами варіантів. Для цього необхідно звернути увагу на наступні важливі деталі:

  • кут огляду і фокус - параметри, які визначають охоплення площі й вид зображення;
  • світлочутливість - залежить від того, при якому освітленні буде працювати пристрій;
  • роздільна здатність і якість зображення - для охоплення великих площ потрібна висока роздільна здатність, щоб при наближенні якість не знижувалась (якщо у вас невелика квартира, можна скористатися камерою із середнім показником).

Огляд популярних моделей

Как организовать видеонаблюдение за квартирой?

IP-камера - дуже популярний пристрій, тому його асортимент досить широкий. Основний критерій, який допоможе вибрати камеру швидко і легко, - це ціна. Залежно від її рівня, камери діляться на три класи: економ, бізнес і преміум. Найпопулярнішими і доступними для використання в квартирі є системи відеоспостереження від компаній Hikvision і Dahua.

Серед пристроїв марки Hikvision перше місце займає камера DS-2CD2532F-IS. До її переваг варто віднести можливість відтворення HD-відео в реальному часі, а також підтримку протоколу PoE. Вона може бути використана як в приміщеннях, так і на вулиці. З асортименту фірми Dahua особливим попитом користується модель DH-IPC-HFW5300CP-L. Вона має 4 маски конфіденційності, інфрачервоне підсвічування, а також слот для карти пам'яті.

Установка камери відеоспостереження безпосередньо впливає на ефективність її роботи, тому краще звернутися до фахівців. Вони допоможуть повністю розрахувати і визначити місце, де камера повинна бути встановлена для повноцінного спостереження за площею. Якщо квартира невелика, то вистачить однієї, а якщо ні, то може знадобитися два або три пристрої. При установці необхідно стежити, щоб в об'єктив не потрапляло світло, інакше зображення буде засвіченим, а робота камери неефективною і безглуздою.

Колір камери повинен збігатися з кольором інтер'єру, щоб вона була непомітною. Якщо ви зупинили свій вибір на моделі з можливістю автоповороту, то встановлювати її рекомендується на стелі для повноти огляду, так як стіна буде обмежувати кут.

Купуючи камеру в інтернет-магазині Smartel, ви отримуєте не тільки якісні пристрої за доступними цінами, а й професійне обслуговування. Воно включає консультацію при виборі, поради по установці, а також можливість скористатися послугою виїзду майстра для приведення вашої камери в робочий стан.

Як організувати відеоспостереження за квартирою з використанням IP-камер

Коментарі

Ви можете коментувати новину

Схожі огляди

Повернутись до списку

Вгору