Що подарувати на новий рік?

Будь-які подарунки повинні радувати! Не виключенням є і подарунки на Новий Рік! Подарунок на Новий Рік це, перш за все, прояв уваги до близьких, друзів, партнерів. У нашій країні найчастіше дарують всілякі дрібнички, які нагадують нам "чий" рік наступаючий. Такі подарунки говорять виключно про увагу та не несуть ніякої користі. Виходячи з цього, подарунки на новий рік можна розділити на дві категорії. Це корисні й марні подарунки.

некорисний подарунок

До корисного подарунка ми відносимо подарунок, який можна використовувати і який, в процесі експлуатації приносить певну користь. Або постійно радує, і який шкода викинути. Такий подарунок досить складно вибрати. Потрібно дуже чітко мати певні смаки і переваги.

До марних подарунків відносимо те, що не шкода. Їх частіше дарують для створення аури свята, і які викликають якісь позитивні емоції тільки в момент дарування, і пару хвилин після. Далі про такий подарунок навіть не згадують. У кращому випадку він "збирає пил" десь на полиці, а частіше його просто викидають.

Для дітей кращим подарунком, звичайно ж, буде служити іграшка, і ні яка-небудь, а саме та, про яку так мріє дитина. Останнім часом діти хочуть або приставку або комп'ютер. Книгу діти точно не хочуть! Тут заощадити не вийде.

Жінки люблять гарні подарунки. Які блищать, приємно пахнуть. 80% радості на наш погляд приносить ще й упаковка. Тому щоб Ви не дарували, - обов'язково все красиво запакуйте.

подарунок качалка

Чоловіки зазвичай практики. Їм потрібні практичні подарунки, які можуть стати в нагоді в повсякденному житті. Навіть відкривачка для пляшок, вже радує. Їм не підходять статуетки, свічники, рамочки для фотографій. Краще про це і не думати, якщо не хочете побачити натягнуту посмішку.

подарунок справжньому мужику

На наш погляд найкращим подарунком додому може бути домофон, а краще і відеодомофон. Є кілька незаперечних переваг такого подарунка:

  • зовнішній вигляд сучасних відеодомофонів Commax вже сьогодні "тягне" на категорію елітних подарунків. Домофон не тільки не зіпсує зовнішній вигляд Вашого будинку, але навіть і прикрасить його, і додасть йому елемент сучасності.
  • практичність. Вашим подарунком протягом довгого часу будуть користуватися Ваші рідні й близькі для Вас люди. Користуватися відеодомофоном досить легко. Всі сучасні моделі відеодомофонів Commax мають багатофункціональність.
  • безпека. Даруючи відеодомофон, Ви даруєте не просто пристрій! Ви даруєте свою турботу, яка виражається в безпеці не байдужих для Вас людей.
  • купити відеодомофон в подарунок стало ще простіше. У святкові дні ціни на них як зазвичай знижені. Не виключенням є і компанія SmartEL, яка напередодні свята дарує всім своїм клієнтам додаткові знижки й подарунки!

найкращий подарунок домофон

Замовлення відеодомофонів приймається як на сайті компанії, так і в офісі, розташованому в місті Києві, вул. Борщагівська 154А, оф. 435. Для отримання якісної консультації з нами можна зв'язатися за телефоном: (044) 331-15-43.

Що подарувати на новий рік?

Коментарі

Ви можете коментувати новину

Схожі огляди

Повернутись до списку

Вгору