Що потрібно для встановлення відеоспостереження в під'їзді: поради щодо вибору та монтажу камер

Щороку безліч людей стають жертвами квартирних злодіїв або нападів в під'їздах. Як же організувати в під'їзді безпеку мешканців і запобігти проникненню сторонніх осіб? Усього цього можна досягти, використовуючи сучасне обладнання. Найбільш ефективним і поширеним обладнанням є відеоспостереження. Якщо грамотно підібрати і встановити відеокамери, а також налагодити роботу системи в комплексі з домофоном, то ваш будинок буде під надійною охороною.

Необхідність встановлення відеоспостереження в під'їзді

Часто в будинках можна зустріти консьєржів, які не пропускають в під'їзд сторонніх людей. Але вони не завжди відповідально підходять до своєї роботи. Сучасні методи дозволяють вирішити багато завдань з безпеки житла. При правильній установці відеоспостереження можна контролювати збереження загальнобудинкового майна - ліфти, поштові скриньки, прилади освітлення і багато іншого. Надійні камери допоможуть запобігти вчиненню протиправних дій, насильство, хуліганство, вандалізм та інші дії, які часто відбуваються в парадних.

Найбільш ефективно системи відеоспостереження допомагають у запобіганні та розкритті квартирних крадіжок. Завжди можна контролювати і не пропускати в під'їзд небажаних осіб. Зараз сучасна система відеоспостереження - це вже більше необхідність, ніж розкіш.

Варіанти відеоспостереження

Зараз можна знайти безліч варіантів різноманітних готових систем відеоспостереження для під'їзду. Ви можете вибрати найпростіші варіанти для спостереження за своїм сходовим майданчиком, або складні системи для контролю всього під'їзду. Найчастіше використовуються такі варіанти:

  • Індивідуальна камера стеження. Вона може встановлюватися власником квартири над вхідними дверима (в вічко або в домофон).
  • Загальнопід'їзна система. Сюди входять домофони та безліч камер спостереження.
  • Зовнішні камери. За допомогою їх можна контролювати всю прибудинкову територію.

Більшість сучасних камер оснащуються датчиками руху. Запис при цьому може вестись лише при виявленні руху. Також можна вести постійний запис, а під час виявлення руху будуть залишатися позначки.

Вибір камер

Всі сучасні системи будуються на основі двох типів відеокамер: аналогових і IP-камерах. Вважається, що аналогові камери віджили своє. Але якщо вам необхідно встановити систему будинку або для контролю невеликої території, то вони будуть кращим вибором. Їх невисока ціна дозволяє реалізувати ефективну систему відеоспостереження.

Сучасні розробки дозволили покращити аналогові камери. Тепер ви можете використовувати аналогові моделі з роздільною здатністю IP-камер. HD-камери передають по коаксіальному кабелю сигнал у високій роздільній здатності. Картинка не спотворюватиметься навіть при сильному наближенні і масштабуванні.

Найпопулярнішими є IP-камери. Вони дозволяють отримати чітку і яскраву картинку в режимі реального часу. Відеокамери легко підключаються до мережі по кабелю або через WiFi. Ви завжди зможете віддалено переглянути, що відбувається в даний момент на контрольованій території. Ці камери можуть бути використані в якості прихованого відеоспостереження.

Також часто встановлюються антивандальні камери. Вони захищені від механічного пошкодження. Конструкція цих камер має цілісний корпус, який захищає оптику та електроніку. Їх можна встановлювати всередині приміщення або зовні.

вибір камери для під'їзду

Монтаж камер відеоспостереження

Якщо ви вирішили встановити індивідуальну систему відеоспостереження, то в більшості випадків зможете впоратися самостійно. Але якщо ви задалися питанням забезпечення контролю всього під'їзду і прибудинкової території, то без професійної допомоги вам не обійтися. Фахівці компанії «SmartEL» проведуть повний комплекс робіт, щоб реалізувати у вашому будинку сучасну та надійну систему відеоспостереження.

В інтернет-магазині SmartEL ви зможете вибрати все необхідне обладнання для створення повноцінної системи відеоспостереження: відеокамери, відеореєстратори та різноманітні аксесуари. У каталозі представлені готові комплекти відеоспостереження під різноманітні проекти. Якщо ви не можете визначитися з вибором, то наші фахівці допоможуть обрати оптимальний варіант, проведуть монтажні та пусконалагоджувальні роботи. З нашим обладнанням ваш будинок завжди буде під надійною охороною.

Що потрібно для встановлення відеоспостереження в під'їзді: поради щодо вибору та монтажу камер

Коментарі

Ви можете коментувати новину

Схожі огляди

Повернутись до списку

Вгору