Бренди

AOYODI ELECTRONIC CO., LTD, заснована в 2000 році, є провідним розробником, виробником, дистриб'ютором та постачальником послуг у галузі металошукачів.

ТОВ "Телерадіомережа" - це найбільший в Україні постачальник високоякісної продукції для організації гучного та селекторного зв'язку, систем звукового оповіщення, а також архіваторів мови та електронних компонентів.

BIRA TRADE – це польський приватний виробник високоякісних механічних та електромеханічних засувок для систем контролю доступу.

Лунь - український бренд, що належить компанії «Охорона та безпека» та спеціалізується на виробництві надійного охоронного обладнання та засобів пожежної безпеки.

Бренд Алкофор спеціалізується на виробництві високоякісних алкотестерів для професійного та особистого використання.

Бренд ФОРМА спеціалізується на виробництві високоякісних турнікетів та огорож для вирішення завдань контролю доступу та безпеки.

Бренд STOP-NET є торговою маркою української компанії «Сard Systems», що спеціалізується на виробництві високотехнологічних систем безпеки та контролю доступу.

Турецький бренд Optima спеціалізується на виробництві систем фізичної безпеки для регулювання доступу на об'єкти, що охороняються.

Uniview - відомий ктіайський бренд, який є одним із лідерів у галузі мережевого відеоспостереження. У 2018 році посів 4 місце на глобальному ринку у своїй сфері.

IMOU – відомий бренд, який займається розробкою високотехнологічного обладнання для відеоспостереження на різних об'єктах. Є дочірньою компанією Dahua.

WISENET - відомий бренд, що займається розробкою систем професійного відеоспостереження, систем контролю доступу та програмного забезпечення.

Mobotix – відомий німецький новатор у галузі відеоспостереження. Рішення бренду виділяються своїми інтелектуальними рішеннями з безкомпромісною надійністю, що гарантують довгострокові інвестиції у безпеку.

RYOBI - відомий бренд, що займає лідируючі позиції на ринку доводжувачів дверей. Належить компанії RYOBI LIMITED, Японія, заснованої далекого 1943 року.

NeoLight - відомий бренд під яким випускаються відеодомофони та відеокамери. Належить німецькій компанії Balter Security GmbH, заснованій понад 10 років тому.

CYFRAL – польський бренд, відомий на ринку домофонних систем та сигналізацій. У цій промисловості вже 38 років. Продукція бренду представлена для багатоквартирних будинків та приватного сектору.

Locinox - відомий бренд під яким розробляються комплектуючі для огорож та воріт. Належить бельгійській компанії Locinox. На сьогоднішній день бренд займає лідируючі позиції на ринку.

Gazer - відомий бренд під яким розробляється та виробляється електронне обладнання для автомобілістів. Також під цією торговою маркою компанією Gazer Limited випускається лінійка Smart телевізорів Gazer TV.

Американська компанія Western Digital Corporation найбільш відома виробництвом жорстких дисків, зокрема мережевих та твердотільних накопичувачів.

Відомий бренд, що належить компанії Seagate Technology, є однією з провідних виробників жорстких дисків та різних рішень для зберігання даних.

Одескабель – відома торгова марка та назва одеського заводу, що займається виробництвом кабельної продукції. Продукція бренду відома на ринках України та країнах СНД.


Вгору