Бренди

Mobotix – відомий німецький новатор у галузі відеоспостереження. Рішення бренду виділяються своїми інтелектуальними рішеннями з безкомпромісною надійністю, що гарантують довгострокові інвестиції у безпеку.

RYOBI - відомий бренд, що займає лідируючі позиції на ринку доводжувачів дверей. Належить компанії RYOBI LIMITED, Японія, заснованої далекого 1943 року.

NeoLight - відомий бренд під яким випускаються відеодомофони та відеокамери. Належить німецькій компанії Balter Security GmbH, заснованій понад 10 років тому.

CYFRAL – польський бренд, відомий на ринку домофонних систем та сигналізацій. У цій промисловості вже 38 років. Продукція бренду представлена для багатоквартирних будинків та приватного сектору.

Locinox - відомий бренд під яким розробляються комплектуючі для огорож та воріт. Належить бельгійській компанії Locinox. На сьогоднішній день бренд займає лідируючі позиції на ринку.

Gazer - відомий бренд під яким розробляється та виробляється електронне обладнання для автомобілістів. Також під цією торговою маркою компанією Gazer Limited випускається лінійка Smart телевізорів Gazer TV.

Американська компанія Western Digital Corporation найбільш відома виробництвом жорстких дисків, зокрема мережевих та твердотільних накопичувачів.

Відомий бренд, що належить компанії Seagate Technology, є однією з провідних виробників жорстких дисків та різних рішень для зберігання даних.

Одескабель – відома торгова марка та назва одеського заводу, що займається виробництвом кабельної продукції. Продукція бренду відома на ринках України та країнах СНД.

Відомий у всьому світі японський бренд, який належить компанії Toshiba Corporation, що займається розробкою та виробництвом електроніки та побутової техніки.

Бренд Visonic відомий на світовому ринку як лідер серед виробників технічних засобів безпеки професійного рівня.

Відома у всьому світі торгова марка LG належить південнокорейській компанії LG Electronics, що є одним із провідних лідерів на світовому ринку з виробництва електроніки, побутової техніки та засобів мобільного зв'язку.

Legrand - відомий французький концерн, що займається виробництвом електротехнічного обладнання та рішень для електро та інформаційних мереж. До нього входять багато брендів, серед яких відомі BTicino, Vantage, Minkels та ін.

NOVUS - відома польська торгова марка, компанія та виробник систем відеоспостереження та контролю доступу. На ринку Європи займає лідируючі позиції в галузі виготовлення мережного (IP) та аналогового (AHD) обладнання.

Kocom - відомий південнокорейський бренд, під яким випускаються домофонні системи, інтеркоми, аудіо- та відеосистеми для відеоспостереження. Продукція торгової марки користується широкою популярністю в Україні.

Бренд Alcoscan належить корейській компанії SENTECH, заснованій у 1998 році та займається виробництвом високотехнологічних моделей алкотестерів.

Під торговою маркою TWIST виробляється обладнання для систем безпеки та відеоспостереження. Особливою популярністю у цього бренду користуються приймачі (підсилювачі) відеосигналу.

Бренд VIZIT відомий на ринку з 1996 року і є одним з найвідоміших у Європі та країнах пострадянського простору. Під торговою маркою VIZIT виробляються системи контролю доступу до офісів та житлових будинків.

Full Energy - популярний китайський бренд, під яким виробляються блоки живлення та акумулятори. Продукція бренду знаходить широке застосування у системах контролю доступу, охоронних системах та LED-освітленні.

Бренд GSN відомий насамперед своїми надійними сповіщувачами, а також системами безпеки. Належить ізраїльській компанії GSN Electronic Company Ltd.


Вгору