Біспектральна IP відеокамера UNV TIC7626EL-GAF75-4X56-VH1
Товар є в наявності
Повернутися до каталогу
Детальний опис:
Основні
Виробник Uniview
Країна походження Тайвань
Роздільна здатність камери 4.0 Mp (2688 × 1520)
Мікрофон (запис звуку) немає
Підтримка карт пам'яті до 256GB, microSD
Wi-Fi (модуль) немає
Формат компресії Ultra 265 | H.265 | H.264 | MJPEG
Об'єктив 6-336 мм @ F1.2-F4.6 (оптичний модуль), 75 мм (тепловіз. модуль)
Кут огляду 57.9-1.6° (оптич. модуль), 6.1° (тепловіз. модуль)
Підсвічування Лазерне ІЧ-підсвічування (до 800 м)
Живлення DC 48V±25% | DC 24V±15% | AC 24V±25%
Клас захисту IP66
Розміри 526 мм x 283 мм x 368 мм