Turbo HD відеокамера DS-2CE12HFT-F
(0)
без ПДВ
Товару немає в наявності
Повернутися до каталогу
Детальний опис:
DS-2CE12HFT-F – вулична Turbo HD відеокамера, що належить до лінійки ColorVu, здатних показувати кольорові зображення навіть в умовах низького освітлення. Оснащена високочутливою 5 Мп матрицею та об'єктивом з фіксованим фокусом 3,6 мм. Має підсвічування білим світлом до 20 м. Дана модель має відеовихід (TVI | AHD | CVI | CVBS). Купити Turbo HD відеокамеру DS-2CE12HFT-F можна у нашому інтернет-магазині Smartel.ua.
Основні
Виробник Hikvision, Ltd
Країна походження Китай
Роздільна здатність камери 5.0 Mp (2560 x 1944)
Тип камери (форм-фактор) На кронштейні (Bullet)
Об'єктив 3.6 мм (6 мм опция)
Кут огляду 80.1°
Застосування вулична (зовнішня)
Підсвічування LED підсвічування (до 40 м)
Відео стандарт HDTVI | HDCVI | AHD | CVBS
Протокол HIKVISION-C(Coaxitron)
Живлення 12 VDC ± 25%
Клас захисту IP67
Температура експлуатації -40°C ~ 60°C