Turbo HD відеокамера DS-2CE16D0T-IT3F
(0)
без ПДВ
Товару немає в наявності
Повернутися до каталогу
Детальний опис:
Основні
Виробник Hikvision, Ltd
Країна походження Китай
Якість відео FullHD 1080P
Роздільна здатність камери 2.0 Mp (1920 x 1080)
Тип камери (форм-фактор) На кронштейні (Bullet)
Матриця 1/3" CMOS Image Sensor
Об'єктив 3.6 мм (6 мм, 8 мм, 12 мм, 16 мм опция)
Кут огляду 82.6°(3.6 мм), 103.5°(2.8 мм), 54.4°(6 мм), 38°(8 мм), 24.4°(12 мм), 18.9°(16 мм)
Застосування вулична (зовнішня)
Підсвічування ІЧ-підсвічування до 40 м
Живлення 12 V DC±15%
Клас захисту IP66
Температура експлуатації -40°C ~ 60°C