IP відеокамера DS-2CD2T47G3-LIS2UY/SL
IP-камера DS-2CD2T47G3-LIS2UY/SL з роздільною здатністю 4 МП та технологією ColorVu забезпечує яскраве кольорове зображення 24/7 навіть за слабкого освітлення. Світлосильний об'єктив F1.0 і HikAI-ISP покращують деталізацію та ефективно зменшують шуми. Камера підтримує розпізнавання людей і транспорту, двосторонній аудіозв'язок та активну світлозвукову сигналізацію. Захист NEMA4X/IP67 і Smart Hybrid Light гарантують стабільну роботу за будь-яких умов.
| Виробник | Hikvision, Ltd |
| Роздільна здатність камери | 4.0 Mp (2688 × 1520) |
| Мікрофон (запис звуку) | є, вбудований |
| Підтримка карт пам'яті | до 512GB, microSD |
| Wi-Fi (модуль) | немає |
| Формат компресії | H.265+ | H.265 | H.264+ | H.264 | MJPEG |
| Тип камери (форм-фактор) | На кронштейні (Bullet) |
| Матриця | 1/1.8" progressive scan CMOS |
| Об'єктив | 2.8 мм @ F1.0 |
| Кут огляду | 111.1° |
| Застосування | вулична (зовнішня) |
| Підсвічування | LED підсвічування до 60 м | ІЧ-підсвічування до 60 м |
| Живлення | 12 VDC | PoE (IEEE 802.3af, Class 4) |
| Клас захисту | IP67 |
| Температура експлуатації | -30°С...+60°С |
| Гарантія | 24 місяці |











