Огляд відеодомофону DPV-4LH

Огляд відеодомофону DPV-4LH

Зовнішній вигляд

Модель Commax DPV-4LH зроблена з пластику і представлена ​​у двох кольорах: білого перламутрового "white perl" ("біла перлина") та сірого металіка. І той, і інший колір добре вписується в інтер'єр, на обох моделях не залишаються відбитки пальців. На лицьовій стороні знаходяться екран, кнопки, якими керується відеодомофон та під перфорованою частиною – динамік. Дана модель домофону без трубки, тому використовується гучний зв'язок, що також зручно.

Керування

Відеодомофон COMMAX DPV-4LH простий у керуванні. Відсутність переговорної трубки робить цю модель домофону. зручною у використанні та надає йому таку функцію, як Hands-Free (Вільні руки), спілкування з відвідувачами відбувається за допомогою гучного зв'язку. Кнопками, розташованими під екраном на відеодомофоні, можна відкривати замок, відповідати на дзвінок, переглядати тих, хто знаходиться за дверима, а також зв'язуватися з інтерфоном. На нижньому торці домофону знаходяться кнопки, які регулюють гучність дзвінка виклику, гучність розмови, контрастність зображення та кнопка увімкнення/вимкнення. Робиться це переважно один раз, тому дані кнопки приховані.

Функціональність

Чорно-білий відеодомофон COMMAX DPV-4LH має такі функції, як перевірка відвідувачів та відкривання замку. Це можна зробити найбільшою кнопкою на лицьовій панелі. У цій моделі використовується схема 4-х. провідного з'єднання відеодомофона з викликною панеллю. До  домофону можна підключити максимум дві викликові панелі, рекомендуються панелі виклику Commax DRC-4BP, Commax DRC-4BG, Commax DRC-4BH, Commax DRC-40BS, Commax DRC-403DF, Commax DRC-4DB. Підходять до цього відеодомофону панелі виклику інших виробників, але як показує практика, краще встановлювати обладнання. одного виробника. Оскільки COMMAX DPV-4LH є двома канальними, то додатково, крім викликової панелі, можна під'єднати  камеру для покращення кута огляду. Є можливість підключення додаткової аудіотрубки. Кріпитися відеодомофон за допомогою спеціального настінного кріплення.

Модель представленого відеодомофону знята з виробництва з 2011 року і на зміну їй прийшла модель 2018 року випуску Commax CDV- 43M. Купити та ознайомитись з характеристиками даної моделі можна на сайті компанії Smartel або отримавши консультацію нашого фахівця за телефоном.

Огляд відеодомофону DPV-4LH

Підбиваючи підсумки

Чорно-білий відеодомофон COMMAX DPV-4LH поєднує в собі простоту, якість та функціональність. Він об'єднав у собі такі моделі з лінійки чорно-білих відеодомофонів, як відеодомофон COMMAX DPV-4MT та відеодомофон COMMAX DPV-4RH. У відеодомофон COMMAX DPV-4LH все дуже просто, доступно і зрозуміло у використанні.

Підсумовуючи відеодомофон COMMAX DPV-4LH можна оцінити так:

  • Зовнішній вигляд: 3 з 5 
  • Керування: 4 з 5 

  • Функціональність: 3 з 5 

  • Ціна: 2 із 5

Нас Ви можете знайти за адресою м. Київ, вул. Борщагівська, 154А 435. Телефон (044) 331-15-43 та в наших регіональних представництвах. Колектив SmartEL бажає Вам вдалих покупок, а також у разі потреби надасть Вам якісну консультацію та зможе зробити монтаж. Більш актуальних моделей можна вибрати в розділі Домофони Commax.

Ви можете коментувати новину

Схожі огляди

До списку оглядів

Вгору