Огляд домофону COMMAX CDV-704MA

Огляд новинки 2018 року від корейської COMMAX Відеодомофон CDV-704MA

Представивши в 2018 році нову модель відеодомофону COMMAX CDV-704MA, корейці закрили епоху «кнопкових» домофонів. Нарешті модель CDV-71AM відходить у минуле. Слід зазначити, що моделі CDV-71AM продавалися з 2011 року. Причому продавалися досить успішно та були у топах продажів в Україні. Мало які моделі могли похвалитися можливістю підключення до 4-х пристроїв, таких як 2 панелі виклику та 2-х камер відеоспостереження. Великий екран та інтуїтивне меню забезпечило успіх такого пристрою. Але дизайн залишався незмінним. Компанія намагалася підтримати продаж впровадженням нових кольорів, але це не змогло вплинути на сучасні канони краси і ось ми зустрічаємо новий хіт - Відеодомофон COMMAX CDV-704MA. Розглянемо новинку докладніше.

Установка відеодомофону commax cdv-704ma

Огляд новинки 2018 року від корейської COMMAX Відеодомофон CDV-704MA
Огляд новинки 2018 року від корейської COMMAX Відеодомофон CDV-704MA

Функціональність

Функціонально це звична підтримка 2-х панелей виклику та встановлення 2-х додаткових камер спостереження, що дозволяє розширити сферу застосування. Підключити дві вхідні двері та спостерігати за прихованими зонами, тим самим підвищити безпеку та комфорт. Слід зазначити, що якість відео з камер та панелі суттєво покращилася за допомогою сучасного формату AHD. З цього моменту переглядати зображення можна в якості HD.

Вбудована детекція руху дозволяє зберігати фото або відео на підтримувану SD карту пам'яті. І це круто, тепер у квартирах чи будинках немає потреби установки дорогої системи відеоспостереження, все це можна реалізувати в одному домофоні.

Якщо у Вас великий будинок або квартира, то з'явилася можливість установки до 4-х відеопанелей CDV-704MA з функцією адресного інтеркому. Простіше кажучи, можна з кухні зв'язатися зі спальнею або з будинку з охороною. Варіантів реалізації цієї функції необмежено і залежить від конкретних завдань замовника.

Сучасний дизайн та новий досвід керування відеодомофоном.

Розміри CDV-704MA не відрізняються від попередника. Це 244 мм за шириною та 180 мм за висотою. Екран у пристрою сенсорний і розташувався рівно посередині. Сенсорні кнопки розташовані під екраном і на них виведені основні функції, якими користуєшся кілька разів на день. Це швидко відповісти на дзвінок, відкрити двері, перейти між камерами. Також є можливість керування через сенсорний екран, керування дуже зручне та інтуїтивно зрозуміле. Безліч налаштувань треба буде робити саме через екран. У ньому могли також бути безліч кольорів: синій з чорним, синій з темно-сірим, синій зі сріблом, білий зі сріблом і білий з перлинно-білим. Як мовиться під будь-який колір шпалер. Нам більше подобаються світлі моделі.

Кольори домофону CDV-704MAвідеодомофон COMMAX можна в нашому каталозі. Вдалих Вам покупок!

Ви можете коментувати новину

Схожі огляди

До списку оглядів

Вгору