Зчитувач GeoVision GV-SR1251
(0)
з ПДВ
Товару немає в наявності
Повернутися до каталогу
Детальний опис:
GV-SR1251 – зчитувач безконтактних ідентифікаторів формату EM-Marin (125 кГц). Підтримує інтерфейси Wiegand та RS-485 (9600 біт/с). Оснащений світлозвуковою індикацією. Діапазон робочої напруги від 7.5 до 12 В.
Основні
Виробник GeoVision
Країна походження Тайвань
Тип пристрою Зчитувач
Частота 125 KHz
Облік робочого часу немає
Вбудований контролер немає
Вбудована клавіатура немає
Споживаний струм 60 мА
Протокол Em-Marine
Живлення 7.5-12 В DC
Клас захисту IP66
Корпус пластиковий
Розміри 75 х 115 х 15 мм