Відеокамера Vision HI-TECH VQ293CH-B36
(0)
Товару немає в наявності
Повернутися до каталогу
Детальний опис:
Vision HI-TECH VQ293CH-B36 одна з бюджетних камер відеоспостереження, яка не поступається за своїми характеристиками камерам професійного відеоспостереження. При своїх компактних габаритах вона має роздільну здатність в 480 ТВ ліній, що дозволяє використовувати її з відеодомофонами з широкоформатними екранами, а також підходить до використання з відеореєстраторами. Камера спочатку комплектується мікро об'єктивом, який під певні завдання може бути замінений на наступні варіанти оптики: 2.5mm, 2.9mm, 4.3mm, 6mm, 8mm, 12mm, 16mm. Також до комплекту входить і кронштейн для монтажу.
95b88402b21ff142f78f9709e9362354.jpg
Основні
Виробник Vision Hi-Tech
Якість відео 540 TVL
Тип камери (форм-фактор) Квадратна
Матриця SHARP
Об'єктив 3.6 мм (2.8 мм, 6 мм опція)
Застосування всередині приміщення
Температура експлуатації -20°C ~ 45°C