Відеокамера Vision Hi-Tech VM38CSHR-B36
(0)
Товару немає в наявності
Повернутися до каталогу
Детальний опис:
Кольорова (модульна) відеокамера Vision Hi-Tech VM38CSHR-B36, оснащена кольоровою ПЗЗ матрицею 1/3” Sony високої роздільної здатності та стандартної чутливості. Автоматична функція баланс білого та світлочутливість 0.5 люкс запобігають появі на записі білих плям та засвічуванні. У заводській комплектації встановлено об'єктив Board Lens f=3.6 мм. Vision Hi-Tech VM38CSHR-B36 є незамінною в домашніх умовах. Маючи тип відеосигналу PAL, при підключенні до телевізора, з'являється можливість використання відеокамери як дверне вічко. Хороша камера за прийнятною ціною.
95b88402b21ff142f78f9709e9362354.jpg
Основні
Виробник Vision Hi-Tech
Якість відео 540 TVL
Тип камери (форм-фактор) Безкорпусна
Матриця SONY CCD
Об'єктив 3.6 мм (2.8 мм, 6 мм опція)
Застосування всередині приміщення
Температура експлуатації -20°C ~ 45°C