IP відеокамера UNV IPC2225SE-DF40K-WL
(0)
Товару немає в наявності
Повернутися до каталогу
Детальний опис:
IPC2225SE-DF40K-WL - мережева відеокамера з роздільною здатністю 5 Мп та підтримкою технології Colorhunter, що забезпечує кольорове зображення навіть у темряві. Обладнана об'єктивом з фіксованим фокусом 4.0 мм. Оснащена слотом для картки пам'яті micro SD (до 256 Гб). Корпус має антивандальні характеристики та захист від пилу та вологи.
Основні
Виробник Uniview
Країна походження Тайвань
Роздільна здатність камери 5.0 Mp (2880 x 1620)
Мікрофон (запис звуку) немає
Підтримка карт пам'яті до 256GB, microSD
Wi-Fi (модуль) немає
Формат компресії Ultra 265 | H.265 | H.264 | MJPEG
Тип камери (форм-фактор) На кронштейні (Bullet)
Матриця 1/2.7" progressive scan CMOS
Об'єктив 4 мм @ F1.0
Кут огляду 80.2°
Застосування вулична (зовнішня)
Підсвічування LED підсвічування (до 30 м)
Живлення 12 VDC | PoE (IEEE 802.3af)