Commax

Commax – провідний виробник телекомунікаційного обладнання, лідер українського (і не лише) ринку домофонів. Компанія була заснована в 1968 році в Південній Кореї, а вже в 1973 вийшла на світовий ринок, почавши з поставок інтерфонів в США, Великобританію і Гану. При реєстрації фірма отримала назву Central Electronic Industry, бренд Commax з'явився лише через 20 років, у листопаді 1989 року.

За 47 років безперервного впровадження інновацій, що відповідають запитам користувача, а іноді й формують нові тренди, Commax набув популярності у 120 країнах світу.

Про продукцію

На етапі становлення у сферу інтересів компанії входила лише розробка та впровадження систем внутрішнього зв'язку, але сьогодні асортимент Commax містить понад 400 найменувань продукції. Серед них:

  • домофони з різними функціями, що налаштовуються, панелі виклику;

  • система «Розумний дім» для дистанційної взаємодії із домашньою технікою;

  • охоронні продукти для домашньої мережі (камери, пульти-монітори тощо);

  • датчики та оповіщувачі, пожежна сигналізація;

  • системи виклику медперсоналу;

  • промислові переговорні системи;

  • системи зв'язку, оптимізовані під використання у судноплаванні та авіації;

  • енергозберігаюче освітлення.

Основним продуктом, на який компанія робить акцент протягом багатьох років роботи на ринку безпеки, залишаються відеодомофони commax.

Девіз Commax – «Підвищення якості, безпеки та цінності життя». Для своїх клієнтів компанія намагається надати комплексні рішення, що не потребують складного налаштування та доукомплектування. Основні принципи, що сповідуються розробниками продукції Commax, – максимальна енергоефективність та зручність у використанні.

Досягнення

Велике значення компанія надає дизайну продукції: крім клієнтів це оцінили і члени журі авторитетних конкурсів промислового дизайну. Наприклад, iF design, Red Dot Design та Good Design Awards неодноразово відзначали першими преміями різні серії товарів Commax.

Довідка. У листопаді 2004 Commax виграв Tower of Fifty-Million Dollars: виторг компанії за один торговий день перевищив 50 млн $.

Вгору