Переваги роботи з нами

Компанія «Smartel» має стійку репутацію надійного і стабільного партнера, багато в чому завдяки своєму багаторічному досвіду роботи на ринку систем безпеки. За довгий час нашої роботи, починаючи з 1997 року, ми налагодили відмінні взаємини з лідируючими постачальниками систем безпеки з усього світу, крім того, ми запустили власну лінію камер відеоспостереження і відеореєстраторів, які випускаються під брендом «Smartel» і користуються великою популярністю серед замовників.

Диплом учасника виставки Безпека

Наша компанія придбала великий досвід спілкування з різними клієнтами, а також розуміння і технічний досвід роботи з проектами будь-якої складності. Ми відповідаємо за якість, як власного обладнання, так і поставляється, саме тому, наша компанія пропонує відмінні гарантійні умови і систему обслуговування, і крім цього, ми здійснюємо безкоштовні консультації з проектування об'єктів і комерційної вартості конкретних проектів. Виїзд фахівця на обстеження об'єкта здійснюється не більше ніж через два робочих дня після запиту. Гарантія на продукцію становить від 12 до 36 місяців, повернення і заміна проводиться протягом 14 днів, а ремонт і обслуговування проводиться в нашому власному сервісному центрі.

Диплом вибір року

Прийом заявок на ремонт або сервісне обслуговування здійснюється 7 днів на тиждень з 9-00 до 20-00. Відгук на заявки оперативно проводиться протягом 36 годин після надходження.
Ми реалізуємо як оптову, так і роздрібну торгівлю, і на сьогоднішній день компанія «Smartel» це:

Диплом офіційного Commax

Доставка обладнання здійснюється по всій Україні, зручним для замовника способом протягом 1-2 днів. В межах Києва доставка здійснюється власною кур'єрською службою протягом дня, якщо замовлення оформлене до 15.00, час доставки: з 10.00 до 21.00 за конкретною адресою. Також доступний самовивезення товарів в Києві, Харкові та Донецьку (тимчасово не працює) в робочі дні з 9.00 до 18.00
Ви можете зробити замовлення, як по телефону, так і так і самостійно оформивши на сайті. Наш інтернет магазин працює цілодобово, прийом замовлень і доставка устаткування відбувається в усі дні, крім неділі. У интерне магазині «Smartel» представлений величезний асортимент обладнання та комплектуючих різних систем безпеки (охоронних, протипожежних систем, систем відеоспостереження, контролю і обмеження доступу) за найдоступнішими цінами, часом нижче роздрібних. Ви можете придбати товар в будь-якій кількості: від повного комплекту обладнання для великого проекту, до невеликого роз'єму і деталі.

Диплом Строймір

Після оформлення і оплати замовлення, протягом двох робочих днів наша професійна монтажна бригада виїжджає до вас абсолютно безкоштовно і в зручний для вас час. Монтажна бригада регулярно проходить підвищення кваліфікації і працює тільки з сучасним обладнанням та інструментами.
Наша компанія регулярно проводить сезонні знижки та акції, а також надає гнучку систему знижок для постійних клієнтів. Ми займаємо одне з лідируючих місць на ринку систем безпеки, тому наші клієнти можуть бути впевнені у відмінній якості виконання робіт і точному дотриманні термінів поставлених завдань. Високe індивідуальне виконання робіт є нашим стандартом.
Вгору