Огляд відеодомофону Commax DPV-4HP2

Огляд відеодомофону Commax DPV-4HP2

Зовнішній вигляд

Відеодомофон чорно-білий Commax DPV-4HP2 модель білого кольору, виготовлений із пластику. Цю модель виробник представив із трубкою. Модель відеодомофону відмінно вписується в інтер'єр, але найбільше підходить для офісів, модель не марка. Має строгий дизайн та нічого зайвого. Розмір даного відеодомофону: ширина 189 мм x висота 208 мм x товщина 56,5 мм.

Керування

Чорно-білим відеодомофоном Commax DPV-4HP2 легко керувати, все дуже просто . Під номером 1 знаходиться кнопка управління електромеханічним замком. Кнопкою номер 2 можна скинути дзвінок. 3-я кнопка призначена для включення камери, яка знаходиться поза цим приміщенням. Під номером 4 розташований індикатор живлення. Номер 5 не важко здогадатися є безпосередньо монітор в 4 дюйми, а якщо бути точніше, то в 4,3 дюйми. 6-ий номер - це трубка, за допомогою якої відбувається спілкування з відвідувачем. У даній моделі немає такої функції, як гучний зв'язок. Номер 7 це динамік. Три кнопки, якими рідко користуються, приховані в торці знизу. Кнопкою №8 можна регулювати яскравість зображення монітора. Кнопкою 9 перемикається живлення. 10 кнопкою налаштовується рівень гучності дзвінка.

Функціональність

Commax DPV-4HP2 чорно-білий відеодомофон, незважаючи на те, що дана модель відеодомофона проста в управлінні, вона наділена певними функціями. Є можливість перегляду, наприклад, вестибюля незалежно від того, чи зателефонували Вам у двері, чи не зателефонували. DPV-4HP2 має 2 канали, тому до нього можна підключити викликову панель та відеокамеру або одночасно дві викликові панелі.

Дана модель має 4-х провідне підключення. Можливість відкривати електромеханічний замок, не виходячи з приміщення, де розташований відеодомофон. Можна підключити додаткову трубку DP-4VH або DP-4VR і якщо у вас вже є аудіо (під'їзний) домофон, Commax DPV-4HP2 можна підключити, поставивши адаптер (блок сполучення). Сам відеодомофон кріпиться до стіни, але можна просто встановити на горизонтальну поверхню. Можливо, регулювати гучність дзвінка та яскравість монітора.

Огляд відеодомофону Commax DPV-4HP2
Огляд відеодомофону Commax DPV-4HP2

Висновок

Чорно-білий відеодомофон Commax DPV-4HP2 простий у користуванні, відмінний офісний варіант, гарне поєднання вартості та функціональності. Відмінність DPV-4HP2 від DPV-4HP полягає в тому, що перший має два канали відповідно другий - один канал.

До недоліків даної моделі чорно-білого відеодомофона можна віднести задовільну якість зображення, лише через те, що у нього чорно-біле зображення (так зване «минулий вік»).

Підсумовуючи відеодомофон Commax DPV-4HP2 можна оцінити так:
  • Зовнішній вигляд: 2 із 5
  • Керованість: 3 з 5
  • Функціональність: 3 із 5
  • Ціна: 4 із 5
Компанія Commax припинила виробництво чорно-білих відеодомофонів з 2009 року та офіційно не завозить цю модель на територію України. На зміну даної моделі smartel пропонує Вам купити актуальну модель COMMAX CDV-43K2.

Ви можете коментувати новину

Схожі огляди

До списку оглядів

Вгору